53 میلیارد کلاهبداری با بهانه وعده فروش خودرو

فرمانده انتظامی داراب از دستگیری فردی خبر داد که با وعده فروش حواله خودرو اقدام به کلاهبرداری ۵۳ میلیارد ریالی از شهروندان کرده بود.
کد خبر: ۱۱۷۲۵۹۱
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۲۰ 24 June 2024

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: علیرضا نوشاد، گفت: با شکایت تعدادی از شهروندان دارابی در خصوص کلاهبرداری میلیاردی از آنان توسط فردی سودجو، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار مامورین پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات مقدماتی ماموران انتظامی مشخص شد که فردی با وعده‌های دروغین مبنی بر فروش حواله خودرو‌های داخلی و خارجی و دریافت سود مشارکت با سوء استفاده از اعتماد مال باختگان اقدام به اخذ وجوه خریداران خودرو کرده و با عدم ارائه حواله خودروها، مبالغ کلانی را کلاهبرداری کرده است.
این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران پلیس تحقیقات خود را آغاز و ضمن هماهنگی قضایی، متهم را شناسایی و طی عملیاتی در یکی از روستا‌های اطراف شهرستان دستگیر شد.
فرمانده انتظامی داراب با بیان اینکه با دعوت از سایر مالباختگان مشخص شد که متهم تاکنون ۵۳ میلیارد ریال از آنها کلاهبرداری کرده است، گفت: فرد دستگیر شده پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

نوشاد به شهروندان نیز توصیه کرد که به پیشنهاد‌های اغوا کننده و غیر معقول افراد کلاهبردار توجهی نکرده و در مواجهه با اینگونه موارد، سریعا پلیس را در جریان موضوع قرار دهند.

 

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار