برنامه کاری مراکز اجرای واکسیناسیون علیه کروناویروس در شیراز روز شنبه دوم مردادماه ۱۴۰۰ اعلام شد.
کد خبر: ۹۸۰۶۸۹
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶ 24 July 2021

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: بر اساس اعلام کمیته واکسیناسیون علیه کروناویروس در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، نام، نشانی و ساعات فعالیت مراکز واکسیناسیون کرونا در شیراز، روز شنبه دوم مرداد سال ۱۴۰۰ بر اساس شرایط زیر است.

سالن سرداران به نشانی بلوار سرداران، بعد از چهارراه دلگشا؛
سالن نصیری به نشانی بلوار رحمت، سر سپاه؛
سالن ملاصدرا به نشانی شهرک گلستان، نمایشگاه بین المللی؛
سالن بهزیستی به نشانی بلوار رازی، جنب دانشکده بهداشت؛
سالن هلال احمر واقع در بلوار سیبویه بعد از بیمارستان قلب الزهرا (س)؛
سالن غدیر به نشانی خیابان ابیوردی ۱، دانشکده توانبخشی؛
درمانگاه حضرت علی ابن ابیطالب (ع) به نشانی بلوار حافظ روبروی خیابان پیشگامان
و همچنین پایگاه خودرویی کوهستان پارک دراک واقع در بلوار حسینی الهاشمی
و پایگاه خودرویی پارس، میانرود، ورزشگاه پارس همچنان برای افراد بالای ۶۰ سال که پیامک نوبت دهی نوبت اول را دریافت کرده اند، انجام می‌شود.

فعالیت مراکز تزریق واکسن برای افرادی که پیامک نوبت دهی دریافت کرده اند در سالن‌های نصیری، ملاصدرا، بهزیستی، غدیر، هلال احمر، درمانگاه حضرت علی ابن ابیطالب (ع) و سرداران از ساعت ۶ صبح آغاز و تا زمانی که به افراد نوبت دهی شده است، واکسن نوبت اول تزریق می‌شود.

افرادی که پیامک نوبت دهی تاریخ دوم مرداد ۱۴۰۰ را دریافت کرده اند، در صورت عدم امکان حضور در مراکز واکسیناسیون اعلام شده، می‌توانند برای تزریق واکسن به پایگاه‌های خودرویی که طی دو شیفت صبح‌ها از ساعت۶ تا ۱۰ صبح و عصر‌ها از ساعت ۶ عصر تا ۱۰ شب است، مراجعه کنند.

فعالیت مراکز تزریق واکسن نوبت اول از ساعت ۶ صبح برای افراد بالای ۶۰ سال که در سامانه https://salamat.gov.ir/ نام نویسی کرده و پیامک نوبت دهی تاریخ دوم مرداد ۱۴۰۰ را دریافت کرده اند، آغاز و تا پایان حضور مراجعان دارای نوبت، واکسیناسیون انجام می‌شود.

تزریق واکسن نوبت دوم افرادی که موعد دریافت نوبت دوم واکسن «سینوفارم» آن‌ها فرا رسیده است.

همچنین فعالیت مراکز تزریق واکسن در
سالن سرداران به نشانی بلوار سرداران، بعد از چهارراه دلگشا؛

سالن نصیری به نشانی بلوار رحمت، سر سپاه،

سالن ورزشی پهلوانان نصیری؛ سالن بهزیستی به نشانی بلوار رازی، جنب دانشکده بهداشت؛

سالن هلال احمر واقع در بلوار سیبویه بعد از بیمارستان قلب الزهرا (س)؛

سالن غدیر به نشانی خیابان ابیوردی ۱، دانشکده توانبخشی،

سالن ملاصدرا به نشانی شهرک گلستان، نمایشگاه بین المللی

درمانگاه حضرت علی ابن ابیطالب (ع) به نشانی بلوار حافظ روبروی خیابان پیشگامان و

همچنین پایگاه خودرویی کوهستان پارک دراک واقع در بلوار حسینی الهاشمی

و پایگاه خودرویی پارس، میانرود، ورزشگاه پارس همچنان برای تمامی افرادی که موعد دریافت نوبت دوم واکسن «سینوفارم» آن‌ها فرا رسیده است، انجام می‌شود.

فعالیت مراکز تزریق نوبت دوم واکسن «سینوفارم» در سالن‌های نصیری، بهزیستی، غدیر، هلال احمر، درمانگاه حضرت علی ابن ابیطالب (ع)، ملاصدرا و سرداران از ساعت ۶ صبح آغاز و تا زمانی که به افراد نوبت دهی شده است، واکسن تزریق می‌شود.

افرادی که موعد دریافت نوبت دوم واکسن سینوفارم آن‌ها فرا رسیده است در صورت عدم امکان حضور در مراکز واکسیناسیون اعلام شده، می‌توانند برای تزریق واکسن به پایگاه‌های خودرویی که طی دو شیفت صبح‌ها از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح و عصر‌ها از ساعت ۶ عصر تا ۱۰ شب است، مراجعه کنند.

یادآور می‌شود، لازم است حضور افراد در مراکز واکسیناسیون تنها بر اساس پیامک نوبت دهی بوده و از افراد دیگر درخواست می‌شود برای پیشگیری از هرگونه اختلال و ازدحام جمعیت در محل‌های تزریق واکسن و حفظ سلامت خود و دیگران، تنها پس از دریافت پیامک در روز‌های آینده به مراکز واکسیناسیون اعلام شده در پیامک مراجعه کنند، چرا که امکان پذیرش افراد خارج از نوبت‌های پیامک شده وجود ندارد و هر گونه مراجعه خارج از شرایط یاد شده، موجب اختلال در روند اجرای واکسیناسیون خواهد بود.

برای دریافت آخرین اطلاعات مربوط به واکسیناسیون در استان فارس و تغییرات احتمالی برنامه واکسیناسیون به پایگاه اینترنتی https://covidvaccine.sums.ac.ir مراجعه کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین