باید از بخش خصوصی تعهد گرفته شود تا پروژه را کامل تحویل دهند. زیرا تجربه نشان داده در برخی موارد بخش خصوصی،، قسمت درآمدزای کار را انجام می دهند و سایر بخش ها را به امان خدا رها می کنند. مجتمع خلیج فارس نمونه بارزی است که خاطره تلخ آن هیچ گاه از ذهن شیرازی ها زدوده نخواهد شد.
دانش آموزان نی‌ریزی مقام اول استانی طرح ملی دادرس را کسب کردند.
دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: اهالی روستای آب آسمانی این شهرستان از خدمات گروه بهداشتی و مراقبتی فعالان جهادی این دانشگاه بهره مند شدند.
سمینار سالانه هیات پزشکی ورزشی استان فارس در شیراز آغاز به کار کرد.
نماینده شیراز در مجلس در تذکری به وزیر بهداشت و درمان گفت: ناوگان فرسوده اورژانس فارس به ویژه اورژانس شهر شیراز را تجهیز کنید.
3 روز خدمات پزشکی رایگان برای یک روستای محروم فسا+عکس
زهرا جاویدی دبیر کانون فعالیت های جهادی شهید خضری دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: تیم فعالیت های جهادی شهید خضری با فراهم آوردن برخی از تجهیزات بهداشتی و مراقبتی از قبیل دستگاه فشارخون و قند خون، پمفلت های آموزشی، ترازو، ماسک، دستکش، مسواک، خمیر دندان و... به روستای آب آسمانی اعزام شدند.
مصوبه هیئت دولت برای تامین 90 درصد از هزینه داروی طیف وسیعی از بیماران صعب‌العلاج و سرطانی در حالی در سازمان‌های بیمه‌گر خاک می‌خورد که این بیماران قادر نیستند برای هر وعده مصرف داروی خود بیش از 2 میلیون تومان هزینه کرده و به ناچار در انتظار مرگ می‌مانند!
تیم شنوایی سنجی به یاری کودکان روستاهای محروم می روند
تیم شنوایی سنجی شامل کارشناس مبارزه با بیماریها و کارشناس شنوایی سنجی با حضور در مراکز بهداشتی درمانی روستایی شهرستان فسا، خدمات غربالگری شنوایی نوزادان را ارایه می دهند.
داریوش اسماعیلی با تاکید بر اهمیت بحث سلامت در کشور اظهار داشت: بحث سلامت از موضوعاتی بود که در گذشته اصلاً وضعیت مناسب و مطلوبی نداشته اما در دوران وزارت دکتر هاشمی سروسامان خوبی گرفت و او را به یکی از موفق ترین وزرای دولت در دوره یازدهم مبدل کرد.
عدالت در بهداشت هدف اصلی وزارت بهداشت است
قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت تاکید کرد:عدالت در سلامت؛ هدف اصلی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.
صفحه  از ۹۱