تکلیف پارازیت های شیراز را مشخص کنید
نمایندگان شیراز در حالی بر مضر بودن این امواج و رسیدگی به این موضوع تأکید می کنند که دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عنوان متولی بررسی علمی این موضوع ادعای مضر بودن این امواج را ثابت نشده دانست. امیدواریم مسئولان با احساس مسئولیت و صادقانه با این موضوع برخورد کنند و سلات مردم را قربانی مصلحت اندیشی های نابجا نکنند و تکلیف این موضوع را مشخص کنند.
رئیس دانشکده پزشکی شیراز
رییس دانشکده پزشکی شیراز به تذکر نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی پاسخ داد. ارزیابی عملکرد یک دانشگاه بر اساس یک آزمون 4 گزینه ای معیار صحیحی نیست/ در دانشکده پزشکی حضور یابید و از نزدیک با مشکلات و راه حل های پیشنهادی آشنا شوید
بخش جدید زایشگاه و اتفاقات بیمارستان نی ریز افتتاح شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با بهره‌برداری از 204 تخت، تعداد تخت‌های روانپزشکی در فارس به 785 تخت رسید.
افرادی که تاکنون برای رفع بوی عرق بدن، از مردار سنگ و زاج سفید استفاده می کردند، لازم است از خطرناک بودن این ماده برای سلامت و پوست بدن آگاه باشند.
هر چند با تلاش مسئولین بیمارستان و شبکه بهداشت بوانات، 2 روز در هفته سونوگرافی انجام می شود اما هنوز صفی طولانی دارد.
دولت در پارازیت ها نقشی ندارد و کنار مردم است/ پارازیت ها با حد مضر فاصله بسیار دارد
شماری از مردم شیراز، دوشنبه با حضور در مقابل استانداری فارس پیگیری جدی مسئولان استان در موضوع پارازیت ها را خواستار شدند و مسئولان استانداری نیز بر همراهی و همگامی دولت با این خواست مردمی تاکید کردند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: با پیگیری های مجری پروژه شهر سلامت، طراحان طراز اول دنیا به منظور استفاده حداکثری از فضای موجود و بهره گیری از تکنولوژی های جدید دنیا و آماده سازی این مکان برای پذیرش و اقامت بیماران در آن و نقش آفرینی تمامی طراحان داخلی و خارجی در زیباسازی این محل، در طراحی این شهر مشارکت می کنند.
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 31 درصد جمعیت کشور کم تحرکند و ورزش نمی کنند، دیابت، سلامت 10 درصد مردم را تهدید می‌کند و پنج درصد جمعیت ایران به آسم مبتلا هستند.
مدیر مرکز آموزشی درمانی بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) شیراز گفت: باهدف افزایش کیفیت خدمات درمانی و ارتقای ایمنی بیماران، اتاق عمل این بیمارستان با صرف سه میلیارد و 300 میلیون ریال به دستگاهای جدید و به روز مجهز شد.
صفحه  از ۶۸