آغاز اختیاری شدن برگ ارجاع پزشک خانواده فارس از جهرم
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز 14 اسفند 95 از اختیاری شدن برگ ارجاع در برنامه پزشک خانواده شهری از ابتدای فروردین 96 خبر داده بود. حالا امروز ستاد اجرایی پزشک خانواده‌ دانشگاه علوم پزشکی جهرم اعلام کرد: فرم ارجاع پزشک خانواده شهری و روستایی در شهرستان جهرم اختیاری شد.
واحد تولیدی ساندویچ مدارس فسا پلمپ شد
در پي شكايت از كيفيت و سلامت ساندويچ هاي توزيعي در مدارس و بروز مسموميت در برخي از دانش آموزان،با اخذ دستور قضايي ودر حضور پليس اماكن و نمايندگان حقوقي و حراست آموزش و پرورش محل مذكور را پلمپ نمودند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از افتتاح بیمارستان ابوعلی سینا به عنوان بزرگترین مرکز پیوند خاورمیانه، پایان فروردین ماه امسال با حضور رئیس جمهور در شیراز خبر داد.
عملیات ساخت بیمارستان امام علی (ع) شهرستان کازرون وارد هشتمین سال شد اما هنوز این بیمارستان آماده بهره‌برداری نیست.
مهندس محراب آقازاده افزود: ۷۶۳۲ تماس مربوط به مسائل بهداشتی منجر به ثبت شکایت در سامانه بهداشت ۱۹۰ گردیده و بیش از ۱۴۵۷۲ تماس به مبادی ذی ربط و سازمان های برون بخشی و درون بخشی ارجاع و راهنمایی شده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: این جمعیت در هشتمین روز از اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروز 96، به بیش از 75 مورد حادثه و 652 نفر خدمات امدادی ارائه کرده است.
2 تن مواد غذایی فاسد در بازرسی های نوروزی در فسا کشف شد
دکترمجید نجفی کلیانی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا در خصوص اجرای برنامه سلامت نوروزی در شهرستان فسا گفت : از ابتدای اجرای برنامه سلامت نوروزی تا25 اسفندماه، تعداد 1180 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی ، اماکن عمومی و بین راهی توسط کارشناسان بهداشت محیط مورد بازرسی قرار گرفته است که در این بازرسی ها نزدیک به دو تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد از سطح عرضه جمع آوری شد.
دبیر شورای عالی دندانپزشکی استان فارس، از احداث دو مرکز دندانپزشکی شبانه روزی در شیراز خبر داد.
صفحه  از ۷۸