مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس گفت: این جمعیت در هشتمین روز از اجرای طرح ملی امداد و نجات نوروز 96، به بیش از 75 مورد حادثه و 652 نفر خدمات امدادی ارائه کرده است.
2 تن مواد غذایی فاسد در بازرسی های نوروزی در فسا کشف شد
دکترمجید نجفی کلیانی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا در خصوص اجرای برنامه سلامت نوروزی در شهرستان فسا گفت : از ابتدای اجرای برنامه سلامت نوروزی تا25 اسفندماه، تعداد 1180 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی ، اماکن عمومی و بین راهی توسط کارشناسان بهداشت محیط مورد بازرسی قرار گرفته است که در این بازرسی ها نزدیک به دو تن مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و فاسد از سطح عرضه جمع آوری شد.
دبیر شورای عالی دندانپزشکی استان فارس، از احداث دو مرکز دندانپزشکی شبانه روزی در شیراز خبر داد.
مدیرکل استاندارد فارس گفت: از دهم اسفندماه سال جاری بازرسی و نظارت بر مراکز عرضه کالا در این استان افزایش یافته و این روند تا پایان ایام نوروز ادامه خواهد یافت.
احداث بیمارستان 700تخت خوابی صدیقه طاهره(ع) شیراز، واقع در منطقه میانرود به نیروهای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سپرده و با انعقاد تفاهم نامه ای بین مسئولان این قرارگاه با دانشگاه علوم پزشکی شیراز عملیات اجرایی این بیمارستان آغاز شد.
بازرسی بهداشتی نوروزی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و قنادی ها در فسا
با فرا رسیدن روزهای آخر سال و ایام نوروز و افزایش فعالیت مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و قنادی ها،نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی از حساسیت بیشتری برخوردار است ، در همین راستا برنامه بسیج سلامت نوروزی به مدت 45 روز از یکم اسفندماه در شهرستان فسا آغاز شده است.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: با انعقاد تفاهم نامه بین این دانشگاه و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص)، ساخت بیمارستان 1400 تختخوابی محمد رسول الله (ص) شیراز به این قرارگاه واگذار شد.
تمهیدات ترافیکی اورژانس فسا
دکترمجید نجفی رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فسا گفت:اورژانس 115 فسا با 13 پایگاه شهری و جاده ای خود آماده ارائه خدمت به مردم و مسافرین نوروزی می باشد.
سرپرست هیئت پزشکی ورزشی استان فارس با بیان اینکه استفاده از داروها و مکمل‌های دارویی غیرمجاز در باشگاه‌های ورزشی را قبول داریم، شیوع این مورد را بالا توصیف کرد.
صفحه  از ۷۷