فصل پاییز با زیبایی های خیره کننده در شهرستان ممسنی رخ نموده است و هم اکنون طبیعت این شهرستان با ترکیب رنگ‌های مختلف به یکی از زیبا ترین مناطق استان فارس تبدیل شده است که چشم هر بیینده ای را خیره می کند.
نهمین جشنواره گردشگری پارس و سومین جشنواره پیوند اقوام و فرهنگ پارس در محل دائمی نمایشگاه بین االمللی استان فارس برگزار شد.
ریاست کمیسیون گردشگری و زیارت شورای اسلامی شهر شیرازافزود: برای تحقق این مبحث نیازمند تدوین تقویم اجرایی برای مناسبتهای دینی، فرهنگی و اجتماعی هستیم. وی با اشاره به اینکه تقویم اجرایی مناسبتهای دینی، فرهنگی و اجتماعی با رویکرد گردشگری در شورای اسلامی شیراز تدوین خواهد گردید.
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی گفت:باید از ظرفیت ها به خوبی استفاده شود به خصوص در بخش گردشگری که بیشتر به مسافرگردی شبیه شده در حالیکه هزینه کرد گردشگران بسیار در توسعه تاثیرگذار است.
شهرستان سپیدان در شمال غربی استان پهناور فارس از دیرباز به علت وجود جاذبه طبیعی و تاریخی به نام نگین زاگرس شناخته می‌شود و آوازه آثار طبیعی و تاریخی آن حتی مرزهای کشور را درنوردیده و جهانی شده است هرچند طی سنوات گذشته مورد بی‌مهری مسئولان قرارگرفته است.
نادری دهیار دوسیران:چندی پیش دوسیران با توجه به جاذبه‌های گردشگری که دارد، برای اجرای طرح روستای بیکار انتخاب شد اما دهیار روستا معتقد است تا مشکلات آب و جاده برطرف نشود، گردشگری به روستا نمی‌آید تا روستا رونق بگیرد.
سفیر کره جنوبی بر اعلام آمادگی همکاری‌های دو جانبه در آینده نزدیک با استان فارس در حوزه گردشگری و تبادلات گردشگر تأکید کرد.
تصاویری از مناظر طبیعی روستای مورکی در استان فارس را مشاهده می‌کنید.
اینجا حال و هوایش گردشگری است. اینجا هر قسمتش که قدم می گذاری چیزی جز نقش و نگارهای زیبا و خاطره انگیز نخواهی دید. اینجا شیراز است؛ محل برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری پارس.
تصاویر نهمین نمایشگاه بزرگ گردشگری پارس در شیراز
صفحه  از ۸۷