مدیرکل فرودگاه بین‌المللی لارستان از افزایش تعداد پروازهای مسیر تهران و دبی به لارستان به 5 پرواز در هفته خبر داد.
بهار زیبا در سراسر فارس/عکس
دیار پارس در فصل بهار وجهی دیگر از زیبایی های فراوان خود را نشان می دهد.فارس که استانی چهارفصل است در تمام فصول دارای جاذبه ها و زیبایی های فوق العاده ای است که تصاویر آن را می بینید.
نوروز امسال، حدود سه هزار میهمان نوروزی از سدهای استان فارس بازدید کردند.
وعده های باغی شهرداری شیراز:شیراز از این بهشت تر می شود
شهرداری باغ های شیراز را برای مردم می خرد /در منطقه 6 پیاده راه ساخته می شود/ باغ منحصر به فرد بهشت به مساحت 33 هکتار ساخته می شود/ همه مناطق صاحب باغ خانواده می شوند/باغ گل به مساحت 10 هکتار ساخته می شود
بهار زیبای دیار پارس/عکس
بهار آمده است و دیار زرخیز پارس به لطف بارش های روزهای پایانی سال 95 تبدیل به بهشتی زیبا شده است و از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب استان رنگ بهشت گرفته است و جلوه های زیبای بهاری رخ نمایی می کنند.
مدیر کل راه آهن فارس اعلام کرد:‌ ششمین قطار گردشگری خارجی با نام عقاب طلایی پنجشنبه 24 فروردین 96 وارد استان فارس می شود.
بیشترین توریست های فارس از کدام کشورها هستند؟
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: بازدید گردشگران خارجی از جاذبه‌های گردشگری استان فارس در سال ۹۵ معادل ۳۶درصد رشد داشته است.
هتل های فارس امسال با 10تا 30درصد تخفیف به مسافران و گردشگران استان ارائه می شود.
معاون مسافری راه‌آهن گفت: بیش از یک میلیون و 762 هزار نفر مسافر بوسیله قطار در طرح نوروزی 96 جابجا شدند و ضریب اشغال قطارهای مسافری در این مدت 9 درصد نسبت به دوره ماقبل رشد داشته است.
صفحه  از ۶۵