سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) از جای‌گرفتن ۴۵ دانشگاه و پژوهشگاه کشور در جمع موثرترین‌های دنیا در آخرین به روزرسانی پایگاه شاخص‌های اساسی علم آی.اس.آی(ISI-ESI) خبر داد.
رئیس دهمین همایش سالیانه کولورکتال گفت: 12 عمل جراحی افتادگی ارگان‌های لگن با حضور پزشکان بین‌المللی انجام شد.
بر اساس به روزترین فهرست طلایه‌داران علم، 228 پژوهشگر ایرانی در زمره پژوهشگران یک درصد برتر جهان قرار گرفته‌اند؛ اتفاقی شایسته تقدیر که نویدبخش روزهای خوشی در آینده علمی کشورمان است.
معاون وزیر آموزش و پرورش، گفت: دانش آموزان ۱۵ سال به بالا از امسال می توانند با گذراندن یک آزمون جامع، مدرک پایان تحصیلات دوره اول متوسطه را دریافت کنند.
رتبه بندی دانشگاه های علوم پزشکی کشور
در رتبه بندی سال ۹۵-۱۳۹۴، تعداد ۱۵۹ دانشگاه و موسسه پژوهشی در رتبه بندی ISC حضور داشته اند که این تعداد نسبت به سال گذشته رشدی بیش از ۱۴ درصد داشته است.
دانشگاه شیراز در رتبه بندی دانشگاه های کشور سوم شد
در جدیدترین رتبه بندی دانشگاه های کشور، دانشگاه شیراز در رتبه سوم دانشگاه های جامع کشور قرار گرفت. ۷۲ دانشگاه از دانشگاه های جامع کشور در رتبه بندی سال ۹۵-۱۳۹۴ حضور داشته اند که این تعداد در سال گذشته ۶۳ مورد بوده است.
دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نظام رتبه بندی آی اس آی، در میان دانشگاه های علوم پزشکی کشور، به رتبه سوم دست یافت.
سرپرست دانشگاه شیراز گفت: مدارس دانشگاه از طرح یکسان سازی آموزش و پرورش مستثنی هستند.
با استفاده از نرم‌افزار ، از ثبت پایان‌نامه‌های جعلی در دانشگاه شیراز جلوگیری می شود. استفاده از نرم افزار و جلوگیری از جعل پایان نامه
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: این دانشگاه آمادگی توسعه آموزش های مجازی را دارد و به همین سبب پیشنهاد راه اندازی و ارتقای پنج رشته مجازی پزشکی به مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارائه داده است.
صفحه  از ۴۳