آخرین دیدار فجر؛بازی محو و زندگی+جدول لیگ
فجر شهیدسپاسی در هفته پایانی لیگ دسته اول فوتبال به مصاف آلومینیوم اراک می‌رود.فجر سپاسی باید این بازی را ببرد و دیگر تیم ها هم طوری نتیجه بگیرند که فجر بماند و به دسته پایین تر سقوط نکند. سقوط فجرسپاسی به دسته دو عملا باعث محو شدن این تیم از صحنه فوتبال کشور می شود.
ساخت زمین تنیس خاکی در شهرستان لارستان آغاز شد.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس از اتمام 200 طرح ورزشی نیمه تمام فارس در شهریور امسال خبر داد.
جابر بهروزی نخستین نماینده وزنه برداری کشورمان در مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسيا با مجموع 332 کیلوگرم در جایگاه پنجم قرار گرفت.
نخستین جشنواره ورزشی بازنشستگان فارس در شیراز برگزار می شود.
شرایط سخت برای بقای فجر در لیگ یک
تیم فجرسپاسی شیراز در هفته پایانی (سی و چهارم ) این رقابت ها دوشنبه 11 اردیبهشت ماه جاری در اراک به مصاف تیم آلومینیوم این شهر خواهد رفت و برای بقا نیز باید از سد این تیم بگذرد و منتطر شکست تیم های خیبر خرم اباد و ایران جوان بوشهر باشد تا در دسته اول باقی بماند.
رقابت های سوارکاری جام خلیج فارس روزجمعه 8 اردیبهشت ماه در جنگل بناب ارسنجان در مسافت های 40-60-80کیلومتر برگزار می گردد.
غلامحسین پیروانی در خصوص تساوی یک - یک تیمش مقابل خونه‌به‌خونه مازندران اظهار داشت: بازی حساس و سختی بود. به نظرم برای ما مساوی هم در خانه حریف خیلی ارزش داشت. دو تیم بازی محکمی را انجام دادند. با وجود اینکه خونه‌به‌خونه موقعیت‌های خوبی داشت، اما ما در دقیقه 90 یک موقعیت خیلی خوب داشتیم که اگر استفاده می‌کردیم می‌توانستیم برنده بازی شویم.
فجری که کمی دیر طلوع کرده است+جدول/برق صدر جدولی به مصاف نفت رده دومی می رود
در هفته 32 مسابقات دسته یك فوتبال باشگاه های كشور در ورزشگاه هفت تیر بابل، مقابل خونه به خونه این شهر به تساوی یك بر یك دست یافتند./در هفته ششم مرحله نهایی لیگ دسته 2 فوتبال کشور تیم برق جدید به مصاف نفت امیدیه می رود.
مصوبه واگذاری اماکن ورزشی به مردم در محلات با تعدد نظرات موافق و مخالف و بنابر رای شکننده اعضای شورا، در نهایت به اجاره تقلیل یافت که از این منظر مشخص نیست آیا اهداف اولیه این مصوبه در شکل اخیر تامین می‌شود یا خیر.
صفحه  از ۷۸