سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز 3 دستیار خود را انتخاب کرد.
3 ورزشکار فارسی به اردوی تیم ملی فوتبال هفت نفره دعوت شدند.
مجموعه اسب‌دوانی شهرداری شیراز با مساحت 15 هزار مترمربع به‌زودی آماده بهره‌برداری می‌شود.
برای شناسایی استعدادهای فوتبالی و تربیت بازیکنانی برای آینده باشگاه‌های فجر سپاسی و برق نوین شیراز، از بازیکنان زیر 23 سال تست‌گیری می‌شود.
19 ورزشکار فارسی به مسابقات جهانی پیوند اعضا اعزام شدند
تیم پیوند اعضاء جمهوری اسلامی ایران با 19 ورزشکار استان فارس در 8 رشته ورزشی دو و میدانی، تنیس روی میز، شنا، بدمینتون، اسکواش، بولینگ، دارت و پتانگ از 4 تا 11 تیر ماه سال جاری که در کشور اسپانیا برگزار می شود با سایر رقبا از کشورهای جهان به رقابت خواهند پرداخت.
با اعلام رسول فلاح سرپرست فجرسپاسی از بین علی کلانتری و وحید رضایی یک نفر به عنوان سرمربی فجر انتخاب خواهد شد و تا یکی دو روز آینده معرفی خواهد شد.
برق شیراز باز می گردد؟/امسال دربی فجر و برق را می بینیم؟
هادی شیروانی مالک باشگاه برق در پیامی نوشته است:قول دادیم برق برگردد؛ قول دادیم این اسم زنده نگه داشته شود؛ قول دادیم شرمنده مردم نشویم و اما خبر آمد خبری در راه است. شاید همانند سال‌های نه چندان دور، دربی شیراز را برق و فجر برگزار کنند؛ این‌بار خیلی زود و شاید در لیگ آزادگان 96!
محسن رضوانی رییس فدراسیون شنا با صدور ابلاغی فروزنده زرآور را به سمت مربی تیم ملی شنا بانوان منصوب کرد.
اردوی تیم ملی دو ومیدانی در شیراز برگزار می شود
سخنگوی سازمان تیم‌های ملی از برگزاری اردوی تدارکاتی منتخبین تیم ملی در شیراز خبر داد. سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی از ۹ دو ومیدانی کار برای تشکیل اردوی تدارکاتی پیش از آغاز رقابت‌های قهرمانی آسیا دعوت به عمل آورد.
صفحه  از ۸۲