مسئول سازمان بسيج طلاب و روحانیون فارس، از برگزاری جشنواره ورزشی طلاب مدارس علمیه استان، در شهرستان گراش در دهه مبارک فجر خبر داد.
شهید چمران لارستان نزدیک به قهرمانی است
شهید چمران لارستان نزدیک به قهرمانی است/برق نوین مساوی کرد/ دعوت 3 فوتبالیست بانوان فارس به تیم ملی/ پارسه مرودشت دور رفت را با هفتمی تمام کرد
تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز برای حضور در جام ارتش های جهان راهی عمان شد.فجری ها در این مسابقات با تیم های آلمان، الجزایر و برزیل هم گروه خواهند بود.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: با همکاری و مساعدت شهرداری یک استخر بزرگ شنا در شیراز ساخته می شود.
غلامحسن پیروانی سرمربی تیم فجرسپاسی می گوید که در صورت تعطیل نشدن لیگ به مسابقات ارتش های جهان نمی رود.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: در صورت موافقت واگذاری زمین از سوی استانداری این استان این اداره‌کل آمادگی احداث استخرهای پیشرفته در حد برگزاری مسابقه‌های بین‌المللی را در شیراز دارد.
وزیر ورزش و جوانان صبح فردا جهت حضور در مراسم افتتاح پایتختی جوانان کشورهای اسلامی وارد شیراز می شود و در اولین برنامه خود از ورزشگاه بزرگ میانرود شیراز بازدید خواهد کرد.
زردهای شیراز به سقوط و نارنجی ها به صعود نزدیک شدند/حضور در مسابقات ارتش های جهان به صلاح فجر نیست
تیم فجر شهید سپاسی شیراز در رقابت های فوتبال دسته اول کشور برابر تیم مس کرمان بازی را واگذار کرد./از سری مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور سه دیدار از گروه اول این مسابقات برگزار شد که در کرج شهباز نوژان مقابل برق نوین شکست سنگینی را متحمل شد.برق با این برد صدرنشین شد.
محمدعلی تابع بردبار که اعلام کرده بود تیم را به هیات فوتبال واگذار کرده است مجددا مسئولیت اداره امور باشگاه را برعهده گرفت و اعلام داشت بزودی شاهد تغییراتی خواهیم بود.
نماینده فارس با شکست صدرنشین رقابتهای دسته یک فوتسال شگفتی هفته هفتم را رقم زد.
صفحه  از ۶۷