رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی دریافت تسهیلات را دغدغه کارآفرینان دانست و خواستار اختصاص تسهیلات ارزان قیمت به آنها شد.
وزیر تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی گفت: ۱۱۰ هزار میلیارد ریال سهم اشتغال فراگیر در استان فارس است.
یکی از مواردی که لارستان را در میان دیگر شهرستان های فارس و حتی کشور شاخص می کند‌، رویکرد تجارت محوری بسیاری از فعالیت ها در این منطقه می باشد که از دیرباز نیز مورد توجه بوده و از آن یاد می شده است. ضرب سکه، تجارت با چین و هند قدیم و… از مواردی است که در برخی اسناد تاریخی نیز بدان اشاره شده است.
وقتی فارس بزرگ در تقسیم اعتبارات جایی ندارد
فارس در تقسیم بندی اعتبارات در تمامی حوزه ها نسبت به بقیه استان ها عقب است.
زیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: عزم این وزارتخانه در فقرزدایی و کاهش فقر مطلق در جامعه جدی است و گام ها در این راستا مبتنی بر برنامه ریزی برداشته می شود.
استاندار فارس در خصوص مکان های پرآسیب در فارس و شیراز گفت: 119 نقطه آسیب دیده در استان و 15 محله در شیراز شناسایی شده که آسیب های اجتماعی بسیاری چون اعتیاد و بیکاری در آنجا به چشم میخورد که از این تعداد، 9 محله در وضعیت بحرانی قرار دارند.
استاندار فارس گفت:اختصاص 12میلیارد تومان تسهیلات با بهره اندک به توسعه اشتغال روستایی استان فارس افزود: با توجه به پایین بودن بهره این تسهیلات لازم است که در تخصیص آن دقت بیشتری شود.
عضو شورای اسلامی شهر شیراز:گردشگری را اقتصاد سبز معرفی و اضافه کرد: برخی صنایع به همان میزان که پول تولید می‌کنند سلامت شهروندان را با مخاطره مواجه خواهند کرد، حال آن‌که گردشگری منابع مالی پاکی برای شهر و شهروندان به‌دنبال دارد.
چند کارخانه هم اکنون درون بافت شهری شیراز فعالیت می کنند که تقریبا هرکدام به اندازه سابقه فعالیتشان تذکر زیست محیطی گرفته اند و وعده انتقال آن ها به خارج از شهر داده شده است که این بار نام کارخانه پشم شیشه برای انتقال به میان آمده است.
قیمت روز طلا و ارز نقدی در بازار شیراز را مشاهده کنید.
صفحه  از ۲۳۲