برای تنظیم بازار برنج، روغن و شکر نامحدود در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف استان فارس توزیع شده است.رحیمی اضافه کرد: وزارت جهاد کشاورزی به‌ غیر از نارگیل موز، انبه و آناناس مجوز واردات برای هیچ میوه‌ای صادر نکرده است و بیش از 95 درصد بازار میوه استان فارس، میوه داخلی است.
باغات پرتقال داراب که از نظر کیفیت و طعم بهترین پرتقال کشور را دارا هستند دچار سرمازدگی شده اند و خسارت دیده اند.
مدیر کل بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: ۱۰۴ هزار و ۱۳۳ میلیارد ریال خسارت انواع مخاطرات در ۱۱ ماهه سال جاری به بخش کشاورزی وارد شده است که حدود ۴۰ درصد بیش از کل خسارت سال ۱۳۹۴ بوده است.
امسال بیش از 29 هزار تن تخم مرغ در فارس تولید شده است .
فرماندار مرودشت گفت:با اشاره به طرح نکاشت و استفاده از ظرفیت های گردشگری گفت: در جلسه شورای اداری شهرستان و در حضور وزیر دادگستری و استاندار فارس، بنده تاکید بسیاری بر اجرای طرح نکاشت در مرودشت داشتم.
سد،خطوط ریلی،بیمارستان و مترو در اولویت سرمایه گذاری فارس/سرمایه گذاری بانک سرمایه گذاری آسیا در شیراز مثال زدنی خواهد بود
استاندار فارس گفت:احداث سد، خط انتقال آب و جمع‌آوری فاضلاب و تصفیه‌خانه، احداث خطوط ریلی، ساخت بیمارستان و مترو از پروژه‌های مهم برای استان فارس هستند که باید در تأمین منابع آن از طریق سرمایه‌گذاری، فاینانس و شیوه‌های دیگر اهتمام شود.نماينده تام الاختيار بانك سرمايه گذاري زيرساخت هاي آسيا گفت: تلاش مي كنيم پروژه هاي سرمايه گذاري بانك سرمايه گذاري زيرساخت هاي آسيا در شيراز مثال زدني باشد.
درصد سود مصوبه سازمان سازمان میادین میوه و تره بار برای میوه فروش بصورت دست چین بین 20 تا 30 درصد و بصورت مخلوط بین 15 تا 20 درصد اعلام کرده است.
تولید ماهیان پرورشی در فارس 40 درصد افزایش داشته است.
مربی پرورشی دبیرستان نمونه ام البنین بوانات گفت: بمنظور بالا بردن آمادگی دانش آموزان برای عرصه زندگی بازارچه کارآقرینی دانش آموزان بر پا شد.
با صدور حکمی از سوی رییس هیئت مدیره پتروشیمی شیراز، عبدالرحیم قنبریان بعنوان مدیر عامل جدید این شرکت منصوب شد.
صفحه  از ۱۶۶