سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:در طول سال 96 چندین بار افزایش قیمت ها رخ داده است، اظهار داشت: بنابراین دیگر نباید در شب عید اقلام گران شود و نهایت افزایش قیمت باید در حدود یک تا دو درصد باشد.
در معاملات بورس هفته گذشته فارس ۳۳ میلیون و ۲۵۲ هزار سهم داد و ستد شد.
امام‌جمعه موقت لامرد گفت:مردم دوستدار رونق در زندگی خود هستند و توقع دارند و از مسوولان ایجاد شغل می‌خواهند.
معاون سازمان و مدیر جهاد کشاورزی لارستان از کاشت گیاه کینوا در بخش درز و سایبان لارستان خبر داد.
ضو شورای شهر شیراز گفت: انقباضی بودن بودجه نمی تواند، مانعی برای جلوگیری از تلاش بیشتر شهرداری و مدیران آن جهت کسب درآمد و تأمین منابع پیش از آن و تقدیم اصلاحیه بودجه شود در این جهت تلاش برای جذب سرمایه گذار به عنوان یک اولویت باید در دستور کار شهردار قرار گیرد، بدیهی است همانگونه که مسئولین کشور و استان هم اظهار می کنند انتظار می رود موانع موجود بویژه موانع اداری و حقوقی پیش پای سرمایه گذاران برداشته شود تا امکان جذب سرمایه گذار فراهم گردد.
افشین فر گفت:استان فارس یکی از استان های استراتژیک در بخش اقتصادی و شاهراه در حوزه صادرات در کشور است که ایجاد دفتر نمایندگی کشتی رانی جمهوری اسلامی و دپو کانتینر در شهر شیراز یکی از اهداف ما است که با استقبال بخش خصوصی روبرو شده است.
استاندار فارس: با بیان اینکه چین، کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در پروژه‌های فارس هستند، افزود: 50 درصد سرمایه‌گذاری خارجی که امسال در استان فارس انجام شده است در زمینه انرژی خورشیدی و تولید انرژی پاک بوده است.
خبرنگاران و تصویربردارانی از شبکه های تلویزیونی فونیکس چین، تمدن افغانستان، گُلی کردستان عراق، فلسطین الیوم، المیادین لبنان و آر.تی.وی (RTV) روسیه و خبرگزاری تیما انگلستان در این بازدیدها حضور داشتند.
بزرگترین مشکل اقتصاد ایران ضعف دانش در تکنولوژی و خام فروشی است
رازقی؛ رئیس اتاق بازرگانی شیراز گفت: به باور تمامی کارشناسان در آسیب شناسی اقتصاد ایران در درجه اول باید به وابستگی اقتصاد ایران و بودجه دولت به فروش مواد خام و با ارزش افزوده پایین اشاره کرد.
مدیرکل امور مالیاتی استان فارس با بیان اینکه در بخش مالیات مستقیم شاهد تحقق 75 درصدی تا پایان دی‌ماه 96 بوده‌ایم، گفت: تا پایان دي ماه امسال، در بخش ماليات بر ارزش افزوده 80 درصد و در مجموع 77 درصد سهمیه‌ی مالیاتی فارس محقق شده است.
صفحه  از ۲۵۳