خشکسالی‌های پی‌درپی سبب شده که کشاورزی دیگر رونق سابق را در روستاها نداشته باشد و مهاجرت روستائیان به شهرها افزایش یابد.
شهردار شیراز گفت: امروز جامعه ما نیازمند این است که اعتماد مردم نسبت به استفاده از خدمات مهندسان بیش از پیش جلب شود.
مسؤول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه در ناحیه ثارالله (ع) شیراز گفت: برخی به دنبال ارزش زدایی در شیراز سومین حرم اهل‌بیت عصمت و طهارت هستند.
امام جمعه موقت لارستان از مسوولان قضایی خواستار برخورد قاطعانه با اخلالگران نظم و امنیت شد و گفت: نباید آشوبگران به خود جرأت دهند فضای جامعه را ناامن کند.
این نفرات هیچ گونه مجوزی نیز برای جمع آوری تصاویر شهدا به همراه نداشتند و پس از آنکه توسط نیروهای انتظامی مورد بازخواست قرار می گیرند اعلام می کنند که پیمانکار شهرداری شیراز هستند و از شهرداری مجوز دارند!
فرماندار شهرستان شیراز با بیان اینکه حدود 200 هزار نفر در مناطق حاشیه نشین و بافت فرسوده شیراز سکنی دارند بر لزوم مشارکت مردم و همکاری نهادها و سازمان ها برای ساماندهی حاشیه نشینی در کلان شهر فرهنگی شیراز تاکید کرد.
استاندار فارس:مهم ترين مسئله در حوزه حاشيه نشيني، موضوع تامين معيشت افراد است، گفت: در صنايع دستي، كارگاه هاي كوچك و بزرگ و دامپروري بايد به دنبال فراهم كردن معاش مردم باشيم و فرمانداري بايد براساس قابليت هاي هر روستا برنامه ساماندهي معاش آن ها را پيگيري كند.
اینجا میدان امام حسین(ع) در مرکز شیراز, مقابل ساختمان استانداری فارس است.
رئیس هیات ورزش همگانی استان فارس گفت: برای برگزاری باشکوه پیاده‌روی 18 اسفند در شیراز، نیازمند همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی هستیم.
رییس کمیسیون عمران به تشریح جزئیات جلسه ستاد بحران سقوط هواپیمای تهران- یاسوج پرداخت و گفت:‌که چرا سیستم ELT هواپیما (سیستم مکان یاب) خاموش بوده است گفت: یکی از موضوعات مبهم این سانحه خاموش بودن این سیستم است. اگر این سیستم روشن بود در همان ساعات ابتدای سانحه مکان سقوط هواپیما مشخص می‌شد باید این موضوع توضیح داده شود که چرا سیستم ELT هواپیما روشن نبوده است .
صفحه  از ۵۱۸