یک قاتل فراری با لباس زنانه در لارستان استان فارس دستگیر شد.
فرماندار کازرون با اشاره به اینکه زلزله کازرون تلفات جانی نداشته است، گفت: ۲ تا ۳ مورد مصدومیت جرحی ناشی از شکستگی سر بر اثر ریزش شیشه ساختمان و شکستگی پا در حین خروج از ساختمان گزارش شده است.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مرودشت هجوم مارهای سمی عظیم‌الجثه به این شهر را تکذیب کرد و گفت: مردم به این‌گونه شایعات بی‌اساس توجه نکنند.
جوان شیرازی با در دست داشتن اسلحه در استان فارس سرقتهای زیادی را به اجرا رساندند.
برای باران نماز بخوانیم و کمی هم بیشتر انسان باشیم
خواندن نماز باران بسیار خوب و کار پسندیده ای است اما کاش همه کمی به هم رحم کنیم تا خدا نیز به ما رحم کند. اگر قرار باشد خدا به خاطر گناه،باران را بر ما نبارد حتما به خاطر گناهان گسترده ای است که مربوط به حق الناس است.
در اعتراض به دستور دادستان شهرستان مبنی بر پلمپ و تعطیلی برخی مغازه هایی که با سد معبر رعایت حریم رفت و آمد عابرین را نمی کنند، کسبه بازار امام خمینی(ره) مغازه های خود را تعطیل کردند
فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری آدم ربایان ۵۰۰ میلیونی و رهایی گروگان در شیراز خبرداد.
مهم ترین تأثیر مصرف دراز مدت مشروبات الکلی، اعتیاد به آن است و لذا همه تبعات و اثرات منفی رفتاری و اجتماعی اعتیاد به مواد مخدر در اعتیاد به الکل نیز مشاهده می شود.
معاون فنی صدا وسیمای مرکز فارس گفت: مخاطبین شبکه استان فارس در فراسوی مرزها نیز علی الخصوص کشورهای حوزه خلیج فارس باید از فرکانس جدید استفاده کنند.
صفحه  از ۳۹۷