سروان پاسدار مسلم محمدی فرمانده حوزه حضرت سیدالشهداء(ع) در جلسه ستاد هفته بسیج گفت: در هفته بسیج توسط بسیج اصناف ده ها برنامه اجرا می شود.
پخت بزرگترین آش جهان در شیراز
طبق سنت ۱۶ سال گذشته آش نذری ۲۸ صفر مردم شیراز در محل پارک خلد برین شیراز پخته و توزیع شد.توزیع این آش از ساعت چهار بامداد امروز آغاز شد.
فعلا 10 روز غذای گرم شیرازیها برای زلزله زدگان
پخت و توزیع نذری مردم شیراز در کرمانشاه از ۳ روز به ۱۰ روز افزایش یافت.میزان نذورات مردم استان فارس برای کمک به زلزله زدگان به حدی زیاد است که توان پخت غذای گرم به مدت ۱۰ روز در کرمانشاه فراهم شده است
نیمی از نذورات بزرگترین آش جهان به زلزله زدگان اهدا شد
طبخ آش نذری ۲۸ صفر با کاهش ۴۰ تنی به دلیل کمک به مناطق زلزله زده با ۴۴ تن در شیراز آغاز شد.
استاندار فارس که در آیین ارسال محموله کمک های مردمی به مناطق زلزله زده غرب کشور شرکت کرده بود گفت:مردم و مسئولان استان برای ارائه دیگر خدمات به حادثه دیدگان این زلزله به صورت مستمر آمادگی دارند.
پخت و توزیع نذری مردم شیراز در کرمانشاه از ۳ روز به ۱۰ روز افزایش یافت.
مسکن مهر لپویی شیراز برای متقاضیان مشکل آفرین شده است .
فرماندار شهرستان آباده گفت: شماره کارت هایی که از طریق فضای مجازی و با عنوان کمک به هموطنان زلزله زده غرب کشور اعلام شده و یا می شود، هیچیک از آنها مورد تایید نیست و مردم باید در این مورد هوشیار باشند.
کاروان مهربانی از شیراز تا کرمانشاه
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شیراز گفت:با اشاره به وضعیت دانشجویان نیز تصریح کردحدود ۲ هزار دانشجو در خوابگاه‌های خودگردان شیراز اسکان دارند که اکثر آنها دانشجویان دانشگاه‌های غیرانتفاعی و غیر دولتی هستند.
صفحه  از ۵۰۱