تصاویری از رانش زمین در شهرستان ارسنجان را مشاهده می‌نمایید.
سرپرست جهادکشاورزی لامرد ضمن تأکید بر اهمیت برنامه‌ریزی تنظیم بازار به ویژه در ایام عید نوروز گفت: باید در راستای برنامه‌ریزی و هماهنگی هرچه بهتر با کمک بازاریان و عوامل فروش اقدامات لازم صورت پذیرد.
7 هزار و 460 زندانی غیر عمد در فارس با کمک خیران آزاد شدند.
جانمایی برای روستاهای تخریب شده شهرستان جهرم انجام شده و بزودی طرح اسکان در منطقه جدید اجرا می شود.
بسیج دانشجویی دانشگاه شیراز در نامه خود خطاب به استاندار فارس ضمن انتقاد از عملکرد مسئولین در سیل اخیر خواستار رسیدگی و حل سریع مشکلات به وجود آمده برای مردم مناطق سیل‌زده شد.
در حیاط مرکز بهداشت ضیغمی زرقان، یک دستگاه تلویزیون شهری برای مشاهده و استفاده شهروندان نصب شده که به دلیل جانمایی نامناسب و قرار گرفتن در پشت درختان این مرکز، بهتر است بگوییم برای استفاده درختان نصب شده است.
رئیس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز با بیان اینکه این منطقه بزرگترین اداره ثبتی در کشور است، گفت: روزانه هزار نفر از نقاط مختلف شیراز به این اداره مراجعه می‌کنند و در حال حاضر با کمبود نیرو روبه‌رو هستیم.
نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به وضعیت مناطق سیل‌زده در این استان خواهان رسیدگی تمام قوای مسئولان به مردم سیل‌زده این مناطق شد و گفت: تمام مسئولان از این مناطق از نزدیك بازدید كرده و برای رفع مشكلات آنان اقدام كنند.
زمین لرزه 3 ریشتری جهرم خسارتی نداشت.
صفحه  از ۴۲۱