اینترنت بی‌سیم اعضاء کتابخانه‌ های عمومی در شیراز راه اندازی می شود.
جمعی از هنرمندان خوشنویس استان فارس در شب 23 ماه مبارک رمضان در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) اسماءالله و آیات قرآن را به رشته تحریر درآوردند.
فراخوان نمایشگاه عکس خبری با موضوع «انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر» در شیراز منتشر شد.
معاون قرآن و عترت وزیر ارشاد گفت: شیراز به واسطه توانمندی‌های نیروی انسانی و ظرفیت‌های موجود می‌تواند قطب هنر قرآنی کشور باشد.
معاون فرهنگی شهرداری شیراز با اشاره به برپایی نهمین نمایشگاه قرآن فارس در این كلان‌شهر گفت: در ماه مبارك رمضان مخصوصاً باید مباحث دینی رونق بیشتری داشته باشد و مردم و ادارات و نهادها استقبال بیشتری از این نوع برنامه‌ها داشته باشند لذا انتظار ما بیش از این استقبالی بود كه از نمایشگاه قرآن انجام شد.
باید مکانی دائمی و مسقف برای نمایشگاه قرآن شیراز در نظر گرفته شود
باید مکانی دائمی و مسقف برای نمایشگاه قرآن شیراز در نظر گرفته شود/ مسابقه شفاهی قرآن در نمایشگاه شیراز برگزار می شود/ نمایشگاه قرآن در گراش برپا شد
همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت كریم اهل بیت(ع)، امام حسن مجتبی(ع) شب شعر «سبط النبی» با حضور ۱۲۰ نفر از شاعران آئینی شیراز برگزار شد.
نمایشگاه و تولید زنده آثار هنری معماری در ارگ کریمخان
رییس انجمن هنرهای سنتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: نمایشگاه و اجرای زنده (workshop) هنرهای سنتی وابسته به معماری در ارگ کریم خان شیراز برپا می شود.
هیوا قنبری، مدیر مؤسسه عروهالوثقی هدایت شیراز از ارائه رایگان آموزش‌ هنرهای قرآنی در نهمین نمایشگاه قرآن فارس خبر داد و گفت: مؤسسه ما تنها مؤسسه هنری قرآنی در کشور است که هنرهایی با محتوای قرآنی را ارائه می‌دهد.
گروه فعالیت‌های قرآنی: همزمان با فرا رسیدن ایام بهار قرآن، نهمین نمایشگاه قرآن و عترت فارس با عنوان «عروةالوثقی» در جوار آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) برپا شد.
صفحه  از ۱۴۴