روزنامه‌های امروز شیراز با عناوینی همچون «هرم مرگ در تصادفات فارس تکمیل شد» ،«بازار مسکن در آستانه رونق یا تشدید رکود؟» و ... بر روی دکه‌های مطبوعاتی رفت.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اقلید:رچه آیین‌ها و برنامه‌های فرهنگی پربارتر و بهتر و بیشتری برگزار شود نتیجه مطلوب و مؤثرتری به دست می‌آید ازاین‌رو ما هیچ مشکلی با برگزاری این برنامه‌ها نداشته و در این زمینه همکاری می‌کنیم.
روزنامه‌های امروز شیراز با عناوینی همچون «سهم فقرا از صندوق صدقات» ،«فارس و شیراز آخر هفته بارانی است» و ... بر روی دکه‌های مطبوعاتی رفت.
در حالی که معاون فرهنگی مستعفی وزارت علوم چند پیش از آزادی دانشجویان در اجرای برنامه‌های روز دانشجو خبر داده بود؛ اما دانشگاه شیراز، شاهد لغو اکرام مستند «فراموش شده‌ها» در هفته منتهی به روز دانشجو و ناکام ماندن دانشجویان بود.
روزنامه‌های امروز شیراز با عناوینی همچون «88 درصد مردم نمی‌توانند وام بگیرند» ،«ورزش فارس درمسیر توسعه قرار دارد» و ... بر روی دکه‌های مطبوعاتی رفت.
روزنامه‌های امروز شیراز با عناوینی همچون «تغییر کاربری پیاده‌راه‌های شیراز به پارکینگ!» ،«شبکه‌های استانی باید در خدمت توسعه استان‌ها باشند» و ... بر روی دکه‌های مطبوعاتی رفت.
نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری کشور بدون حضور مسئولین سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور در شیراز گشایش یافت.
روزنامه‌های امروز شیراز با عناوینی همچون «پروازهای خارجی بر فراز شیراز» ،«ابهام در وضعیت یارانه بگیران» و ... بر روی دکه‌های مطبوعاتی رفت.
هفت قصه گو از اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با حضور در اصفهان، در مرحله منطقه ای بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی شرکت و به روایت قصه می پردازند.
روزنامه‌های امروز شیراز با عناوینی همچون «تکمیل قطار شهری شیراز جزو اولویت‌های عمرانی دولت است» ،«حذف عوامل موثر در طلاق» و ... بر روی دکه‌های مطبوعاتی رفت.
صفحه  از ۱۸۹