جوانترین داوطلب حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شیراز با سن ۲۵ سال ثبت نام کرد.
بخشدار مرکزی ممسنی به عدم استقبال از نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها اشاره کرد و گفت: متاسفانه افراد تمایل زیادی برای نامزدی در انتخابات شورای اسلامی روستاها ندارند و تاکنون استقبال خوبی نشده است.
فرماندار شیراز گفت: از 30 اسفند 95 تاکنون(سوم فروردین96) تعداد 790 نفر برای انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و شهرستان شیراز ثبت نام کردند.
مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری فارس از ثبت‌نام بیش از 4300 داوطلب عضویت در شوراهای شهر و روستا و عشایری در سراسر این استان خبر داد.
معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان شیراز گفت: تا ظهر دومین روز از ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات شوراها در کل شهرستان شیراز 310 نفر مراحل ثبت نام را نهایی کرده اند. انتخابات شورا .
معاون سیاسی، اجتماعی فرمانداری شهرستان شیراز گفت: برای تعداد هزار و 814 متقاضی شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا توسط این فرمانداری معرفی نامه جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه صادر شده است.
چهار عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس‌جمهوری با اشاره به بازداشت مسئولان ١٢ کانال تلگرامی و تعدادی از خبرنگاران و فعالان سیاسی اصلاح‌طلب در روزهای گذشته خواستار پاسخ‌گویی وزرای اطلاعات، دادگستری، کشور و ارشاد در این رابطه شدند.
رئیس جمهور به وضعیتش در انتخابات بسیار امیدوار است/دولت باید اصلاحاتی تر شود/ رئیس جمهور به وضعیت ممنوع التصویری خاتمی توجه کند
رئیس جمهور به وضعیت ممنوع التصویری خاتمی توجه کند/دولت باید اصلاحاتی تر شود/ رئیس جمهور به وضعیتش در انتخابات بسیار امیدوار است/ در رأی اعتماد به وزیر راه و رد تفحص از شهرداری زد و بند نشده است /عضو شورای شهر تهران به مجلس توهین کرد/ نوسازی مدارس رونق می گیرد؟/شاید نفهمیده ایم که امنیت کنونی حاصل خون شهداست/ نماینده لامرد برای مردم این شهرستان خبر خوبی دارد
زمان ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در حوزه انتخابیه شهر شیراز ، صدرا ، زرقان ، داریون ، لپویی و خان زنیان از 30 اسفند ماه آغاز می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار فارس گفت: در انتخابات سال آینده تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار در فارس باید دارای شورا باشند.
صفحه  از ۱۱۵