میخواستند در اتفاقات اخیر در سراسر کشور کشته سازی کنند
فرمانده سپاه فجر گفت: تبلیغات رسانه‌ای در راستای ایجاد نارضایتی در مردم نسبت به نظام اسلامی و مخدوش کردن اُمید جوانان نسبت به آینده انقلاب اسلامی هدف اصلی پروژه مایوس‌ سازی است.
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس:متاسفانه آمریکا تاکنون به برجام پایبند نبوده و فضایی که قرار بود منجر به رونق سیاسی و اقتصادی ایران شود با اجرای برجام رقم نخورده است و این کشور تلاش می کند با تحریمهای مختلف فشار را بر جمهوری اسلامی ایران افزایش دهد.
امام جمعه شیراز: دستگاه قضایی باید با فریب‌خوردگان با رافت اسلامی برخورد کند اما افرادی که از این حرکت سوءاستفاده کردند، انسان‌های بی‌گناه را کشتند، اموالی را غارت و تخریب کردند باید مجازات عمل خود را ببینند.
امام جمعه موقت مرودشت گفت: مردم هوشیار ایران تفاوت بین مطالبه گری و انتقاد دلسوزانه با آشوب می دانند و از این رو، پاسخ روشنی در محکومیت ناآرامی ها و حامیان آن دادند.
نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز با اشاره به حمایت مسئولان آمریکا از ناآرامی های اخیر و تلاش برای طرح این موضوع در شورای امنیت سازمان ملل متحد گفت: این تلاش های خصمانه مانند فتنه های دیگر کاخ سفید با حضور مردم در صحنه ناکام ماند.
امام جمعه‌ی شیراز با اشاره به مطالب مطرح شده در فضای مجازی و برخی سایت‌ها، نسبت به آنچه تخریب ائمه‌ی جمعه کشور از سوی این سایت‌ها عنوان می‌شد، شدیدا انتقاد کرد.
ائمه جمعه شهرستان های فارس در خطبه های این هفته با اشاره به اهداف انقلاب، یکی از راههای رسیدن به این اهداف عمل به دستورات رهبر و وحدت دانستند.
امام جمعه مهر:انتقاد را نماد مدنيت اجتماعی و آزادی بیان برشمرد .
نماینده ولی فقیه در فارس گفت:موج توهین در این سایتها راه افتاد و معمولا از یک امام جمعه تعریف می کنند و مابقی را مورد توهین قرار می دهند.
جانشین سپاه فجر استان فارس گفت:مسائل معیشتی و اقتصادی را بهانه فتنه اخیر دانست و افزود: فتنه‌گران و آشوب‌گران با نقش‌آفرینی عوامل بیگانه و یک کشور ثروتمند در منطقه به بهانه مسائل معیشتی و اقتصادی فتنه اخیر را به وجود آوردند.
صفحه  از ۱۷۴