فساد حق مردم را پایمال می کند؛مسئولان حساس باشند و برخورد کنند
استاندار فارس گفت: اگر حساسیت مدیران نسبت به فساد کم باشد یک سیستم دچار فساد شده و حقوق مردم ضایع می‌شود و مردم هم برای احقاق حق دست به ارتکاب جرم می‌زنند، بنابراین نظارت مدیران ما و حساسیت آنها بسیار مهم و تاثیرگذار است.
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به وقایع تروریستی اخیر در كشورمان و منطقه تأكید كرد كه با شرایط موجود باید مسئولان در جهت خنثی‌سازی توطئه‌های دشمن و خیال‌های خام آن‌ها هشیارتر باشند و آن‌ها را مثل همیشه خنثی كنند.
معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان لارستان گفت: برای ایجاد وحدت، آرامش و امنیت بیشتر در این شهرستان باید بنیه های انتظامی و امنیتی در این منطقه با حمایت فرماندهی انتظامی فارس و شورای تامین استان تقویت شود.
نمایندگان فسا و جهرم و اقلید در مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت به خانواده های شهدای حمله تروریستی دیروز در تهران به بیان دیدگاه خود در مورد این حادثه پرداختند.
با توجه به فراگیر شدن رسانه‌های جمعی، حادثه تهران مانند دیگر حوادث تروریستی در یک دهه گذشته به‌سرعت موردتوجه رسانه‌ها قرار گرفت. هرچند رسانه ملی بسیار کند و با محدودیت‌های بسیار اخبار را پوشش می‌داد اما در حادثه حمله به مجلس شورای اسلامی شبکه‌های خبری جهان عرب به‌گونه‌ای دیگر و فارغ از محدودیت‌های رسانه ملی عکس‌العمل نشان دادند.
فرماندار شیراز گفت: انتخابات پنجمین دوره شورای شهر و روستا در شیراز و خان زنیان تائید شد.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، پاشنه آشیل دولت یازدهم را وجود برخی مدیران غیر همراه دانست و تاکید کرد که این نکته را به اطلاع رئیس جمهور هم رسانده و امیدوارم که در دولت دوازدهم شاهد رفع این نقطه ضعف باشیم.
میزان مشارکت و رأی به روحانی در استان فارس بیش از استان های بزرگ دیگر بود
استاندار فارس با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: هدف اصلی انتخابات میزان مشارکت بود و من به نوبه خود از همه ملت ایران بویژه مردم شریف فارس تشکر می کنم.
ای کسانی که ادعای آزادیتان گوش فلک را کر کرده است، آفرین بر شما که به حق روی لوله گران و گاز انبر به دستان را هم سفید کردید.
گروه سیاست و اقتصاد: رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به بروز برخی از شائبه‌ها در انتخابات شوراها در اين كلان‌شهر، از بی‌توجهی مجريان انتخابات نسبت به اعتراضات كانديداها انتقاد كرد.
صفحه  از ۱۲۹