سازمان هواپیمایی باید از مردم عذرخواهی کندتاکنون برجام نقض نشده است/
بازی ترکیه برایشان گران تمام می شود
سازمان هواپیمایی ضعیف عمل می کند و کسی هم ناظر نیست /سازمان هواپیمایی باید از مردم عذرخواهی کند/کمبود قطعات و فرسودگی ناوگان هوایی بهانه است/ وزارت نیرو باید سدها را سرکشی و کنترل می کرد/ تاکنون برجام نقض نشده است /عربستان عامل اختلاف در منطقه است/ آمریکا نمی خواهد سوریه آرام شود/ بازی ترکیه برایشان گران تمام می شود
با توجه به سالگرد انتخابات مجلس شورای اسلامی، مجمع دانشجویان عدالت‌خواه دانشگاه‌های شیراز خواستار ارائه گزارش عملکرد یک‌ساله نماینده‌های این شهر تاریخی برای تحلیل و قضاوت افکار عمومی شد.
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: کاندید نهایی جبهه مردمی نیروی انقلاب اسلامی را مردم مشخص می‌کند.
نماینده سابق شهر شیراز با رد شایعات پیرامون احتمال حضور خود در انتخابات شورا از عدم علاقه‌مندی خود برای این رقابت‌ها خبر داد.
سفیر اسبق ایران در مکزیک با اشاره به فساد بالای دولت گفت: حقوق رئیس بانک ملت 5 برابر حقوق رئیس‌جمهور آمریکاست.
گاهی در عزل و نصب‌هایی که در پست‌های مدیریتی استان فارس روی می‌دهد، مسائلی رخ داده که انسان را به درنگی همراه با شبهات گوناگون دچار ساخته، در نتیجه برای شفاف شدن موضوع، مجبور به واگویه تاریخ می‌شویم.
تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی فارس طی نامه‌ای به نماینده ولی‌فقیه در فارس گفتند: اجازه نخواهیم داد با بی‌مبالاتی و تسامح و تساهل عده‌ای معلوم‌الحال، حرکت فرهنگ‌ساز انقلاب و نظام اسلامی دچار وقفه شده و حریم مقدس فقاهت و مرجعیت خدشه‌دار شود.
نماینده اقلید در مراسم تودیع و معارفه فرماندار اقلید:
با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی و مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری فارس ، ایین تودیع و معارفه فرماندار اقلید برگزار شد.
وکیل علی مطهری گفت: کسانی که قبلاً اعتراف کرده بودند که دستور داشتند تا مانع ورود علی مطهری به شیراز شوند اظهارات خود را رد کردند. این در حالی است که در گزارش حفاظت اطلاعات دستگاه مربوط و هم نزد بازپرس ذکرشده است که این افراد اذعان کردند که دستور داشته‌اند و بازپرس نیز ذیل اظهارات آنها را امضا کرده اند. دلیلی برای رد اظهارات سابق آنها نیست.
نظر برعکس نماینده جهرم و شیراز در مورد مقابله با سیل فارس
وکیل نامه
عملکرد دستگاه های اجرایی در سیل فارس ضعیف بود/ عملکرد دستگاه های اجرایی در سیل فارس خوب بود/ادغام وزارتخانه ها جز هزینه چیزی نداشته است/دولت به اقشار کم درآمد یارانه سفر نوروزی بدهد
صفحه  از ۱۱۲