فرماندار ویژه جهرم گفت: آموزش فرآیند الکترونیکی انتخابات در قالب یک مانور، به مدت ۱۷ روز در جهرم اجرا می شود.
دولت یازدهم 40هزار شغل در فارس ایجاد کرده است/اگر برجام نبود فروش نفت صفر می شد/ دولت توریست های فارس را چند برابر کرد/دولت دوره گرد به درد نمی خورد
استاندار فارس گفت:
دولت یازدهم 40هزار شغل در فارس ایجاد کرده است/ با منش مخالفان دولت موافق نیستم اما از رأی آنها صیانت می کنم/ برخی فکر می کنند از مردم بیشتر می فهمند اما اشتباه می کنند/ عملکرد دولت تدبیر و امید قابل قبول است/ گازرسانی دولت یازدهم در فارس/ آبرسانی دولت تدبیر در فارس/ عملکرد دولت در آزادراه شیراز-اصفهان/اگر برجام نبود فروش نفت صفر می شد/ دولت توریست های فارس را چند برابر کرد/دولت دوره گرد به درد نمی خورد
رئیس مجلس عمده مشکلات را از دولت قبل و عملکرد دولت یازدهم را قابل قبول دانست
رئیس مجلس تلویحا عمده مشکلات کنونی کشور را حاصل اهمال کاری دولت احمدی نژاد دانست./ برخی وعده های کاندیداها عملیاتی نیست/وی به نوعی عملکرد دولت کنونی را قابل قبول دانست.
وزیر اسبق بهداشت در جمع فعالان ستادهای انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در استان فارس گفت: حضور اسحاق جهانگیری در رقابت‌های انتخاباتی به این مفهوم است که رئیس جمهور قادر به دفاع از دولت خود نیست و کارنامه قابل قبولی نداشته است.
مدیران فارس جواب دانشجویان را نمی دهند؛برای اقتصاد مقاومتی چه کردید؟
مرتضی نوشاد، مدیر علم و اقتصاد ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در شورای گفتمانی اقتصاد مقاومتی این ناحیه از بسیج با اشاره به برگزاری جلسه قرارگاه دانشجویی اقتصاد مقاومتی و شورای مرکز مطالعات اقتصادی بسیج دانشجویی فارس و بررسی اجرای طرح «پرسمان پیشرفت» در استان فارس، گفت: دانشجویان فعال در این قرارگاه معتقدند که برخی مدیران اجرایی استان به ویژه مدیران مخاطب اول شعار سال گذشته و امسال یعنی «اقتصاد مقاومتی» نسبت به پاسخگویی در مورد اقداماتشان برای تحقق شعارهای اقتصادی بی توجه هستند.
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، حرم مطهر حضرت احمد بن موسی الکاظم شاهچراغ (ع) را زیارت کرد.
علی لاریجانی صبح فردا پنجشنبه به فارس سفر کرده و طی آن، ضمن زیارت شاهچراغ و دیدار با امام جمعه، از چند طرح عمرانی نیز بازدید می کند .
ورشکستگی تعدادی از بانک‌ها و واحدهای تولیدی میراثی است که از دولت یازدهم به دولت جدید منتقل خواهد شد. تداوم نگاه دولت یازدهم توسط خود این دولت و یا دولت جدید نه‌تنها مشکل کشور را حل نخواهد کرد، بلکه مشکلات کشور را بیشتر می‌کند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش گفت: مرحله پایانی گروه دو مسابقات جوانان باشگاه‌های کشور به میزبانی شهرستان گراش برگزار می‌شود.
صفحه  از ۱۱۸