بیشترین چک ها در کدام استان ها کشیده می شود؟
در آبان‌ماه امسال ۹۷.۲ درصد چک‌های برگشتی استان فارس به مبلغ ۳ هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال به دلیل کسری یا فقدان موجودی برگشت خورده است.
بیشترین مواد مخدر مصرفی در ایران چیست؟/بیمه معتادان در دست اقدام است/مافیای سیستماتیک مواد مخدر در ایران نیست
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: مافیای مواد مخدر در کشور تابلو ندارد و ما به خوبی برخورد کرده ایم اما گردش مالی مواد مخدر نه تنها در ایران بلکه در جهان زیاد است.
مهندس فرخ زاده رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز در خصوص آمار عملیات ها ی یک هفته گذشته در مناطق ۱۱گانه شهری در شیراز خبر داد
آمار جاده های استان فارس
محمدعلی پورمتقی در خصوص ورودش به جامعه داوری، گفت: من قبل از اینکه وارد حوزه شوم داور بودم و از سال 83 داوری را آغاز کردم، تقریبا سه سال بعد بود که وارد حوزه علمیه شدم و در کنار تحصیل به داوری هم ادامه دادم. سال چهارم حضور در حوزه علمیه بود که می خواستم داوری را کنار بگذارم اما حاج آقا تلخابی که الان عضو مجلس خبرگان از استان قزوین است با من صحبت‌های زیادی کرد و گفت که در داوری بمان. هرچند که وظیفه‌ات سنگین‌تر خواهد شد من هم با توصیه ایشان به داوری ادامه دادم و پس از طی مراحل مختلف امسال در لیگ برتر قضاوت کردم.
باوری در جامعه رواج یافته که تخم مرغ های قهوه ای از نظر تغذیه و مواد مغذی غنی ترند و گران خریدن این تخم مرغ ها توجیه دارد درحالی که به گفته کارشناسان تغذیه، رنگ پوست تخم مرغ تاثیری در مواد مغذی آن ندارد.
آمار کشته ها و مجروحان تصادفات امسال فارس
آمار فاجعه بار اسراف غذایی در ایران
رئیس اتاق بازرگانی شیراز گفت: مردم ایران معادل ۶۰ درصد درآمد نفتی کشورشان و به اندازه ۱۰ کشور اروپایی مواد غذایی به سطل زباله می‌ریزند.
یک پژوهشگر فرهنگی معتقد است در روستای آسپاس از توابع شهرستان اقلید فارس محلی به نام گور بهرام وجود دارد که گمان می رود بهرام گور، پادشاه ساسانی در این باتلاق فرو رفته باشد.
در روش سنتی جا انداختن دنده بعد از اینکه محل درد مشخص می شود با استفاده از یک درب بطری، مثلا بطری نوشابه ، مقداری پنبه آغشته به نفت را در آن قرار داده و بعد از آتش زدن پنبه لیوانی را روی آن می گذارند.
صفحه  از ۲۷