فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ۲۰۰ کیلو حشیش کشف و ۱۰ قاچاقچی بین‌المللی نیز دستگیر شدند.
کد خبر: ۱۰۱۳۳۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۴ 02 December 2021

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران: سردار رهام‌بخش حبیبی با تأکید بر اینکه مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ با جدیت در دستور کار پلیس است، اظهار داشت: پس از چند ماه کار اطلاعاتی و فنی، صبح امروز (یازدهم آذرماه) مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مطلع شدند که اعضای باند بین‌المللی سوداگران مرگ محموله‌ای حشیش را با یک دستگاه کامیون از استان‌های شرقی بارگیری و در حال حاضر در شهرک صنعتی شیراز مخفی شده‌اند که بررسی موضوع را دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضائی سریعا به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند یک دستگاه کامیون حامل بار مواد مخدر را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: ماموران در بازرسی از این کامیون ۲۰۰ کیلو حشیش و ۲۲۷ هزار و ۵۶۰ عدد قرص که به صورت کاملا حرفه‌ای در پوشش پالت حامل هنداونه جاسازی شده بود کشف کردند.

سردار حبیبی با بیان اینکه در این زمینه ۱۰ قاچاقچی دستگیر و ۱۰ دستگاه سواری پژو پارس، بی‌ام‌و و سمند متعلق به متهمان نیز توقیف شد، عنوان داشت: در بررسی تکمیلی مشخص شد که قاچاقچان مواد مخدر و قرص‌های مکشوفه را در پوشش بار هندوانه به کشور‌های عربی منتقل می‌کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از شهروندان خواست ضمن افزایش همکاری خود با پلیس، سوداگران مرگ را در رسیدن به اهداف شوم شان ناکام بگذارند و پلیس را در تحقق جامعه‌ای سالم یاری کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار