نماینده فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای بهبود تولید باید منابع مالی موردنیاز تامین شود، افزود: منابع بانکی باید به جای بنگاهداری به سمت تولید هدایت شود که تحقق این مهم در گرو انقلابی جدی در نظام بانکی است.
کد خبر: ۹۵۰۴۸۰
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۵ 22 March 2021
به گزارش تابناک فارس: حجت اله فیروزی با اشاره به فرمایشات نوروزی رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت تقویت قدرت خرید مردم و قطع دست واسطه‌ها، گفت: لازمه رونق تولید حمایت از سرمایه‌گذاران و رفع موانع پیش روی آنها است؛ بخشی از موانع رونق تولید ناشی از قوانین موجود بوده که مجلس به دنبال حذف آنها است و بخشی دیگر حاصل مقررات است که دولت باید سازوکار و بخشنامه‌ها را تسهیل کند.
 
او با بیان اینکه پس از راه‌اندازی واحدهای تولیدی باید برای محصولات تولیدی بازار ایجاد شود زیرا تولید بدون بازار از بین می رود، اضافه کرد: از آنجا که بخشی از تولیدات توسط مصرف کننده داخلی خریداری می شود باید با حذف واسطه ها زمینه کاهش قیمت کالاهای تولیدی را فراهم کرد.
 
این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: دولت و به ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت باید به عنوان متولی تنظیم بازار با پیش بینی سازوکارهایی دقیق از جولان دلالان در بازار جلوگیری کند.
 
 
برچسب ها: فیروزی ، مجلس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار