حسینی گفت: متاسفانه سه نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کرونا در استان فارس جان خود را از دست داده اند که کل آمار فوتی های فارس در این زمینه را به سه هزار و ۲۴۲ نفر رسانده است.
کد خبر: ۹۴۳۹۷۴
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۳ 26 February 2021

تابناک فارس به نقل از شبستان: «سید روح الله حسینی»، امروز (جمعه 8 اسفند) با اشاره به آمار کرونا در استان فارس به خبرنگاران گفت: با انجام تست های تشخیصی در استان فارس از ابتدا تا کنون آمار مبتلایان قطعی به کرونا در استان به 177 هزار و 908 نفر اعلام شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: از این میان، 87 بیمار با داشتن وخامت در شرایط جسمی خود در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان های فارس تحت بستری هستند.

وی با اعلام آمار فوتی های حاصل از کرونا بیان کرد: متاسفانه سه نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کرونا در استان فارس جان خود را از دست داده اند که کل آمار فوتی های فارس در این زمینه را به سه هزار و 242 نفر رسانده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: 576 بیمار مشکوک و یا دارای علامت کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند که حال 87 نفر آنها وخیم است.

حسینی اعلام کرد: 169هزار و 712 نفر با بهبودی از بیمارستان های استان و ایزوله خانگی مرخص شده اند.

وی تصریح کرد: رعایت نکات بهداشتی کرونا موجب پیشگیری از خیز کرونا می شود و متاسفانه بر اساس آمار، اکنون روند کرونا در استان روند افزایشی است.

برچسب ها: کرونا ، فارس ، مبتلایان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار