معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس گفت: ۲۲ هزار و ۵۴۴ متقاضی برای مسکن اقدام ملی در این استان نام نویسی کرده اند.
کد خبر: ۹۴۲۵۷۵
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷ 21 February 2021

تابناک فارس به نقل از ایرنا: محمد رسول پروری افزود: پنج هزار و ۱۵۹ نفر از این افراد در شهرستان لارستان و سایر شهرستان های جنوبی و ۱۷ هزار و ۳۸۵ نفر در سایر شهرستان ها نام نویسی کرده اند.

به گفته معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس متقاضیان ساخت مسکن اقدام ملی در استان فارس این افراد یک هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال آورده داشته اند که از این مقدار ۹۴۹ میلیارد ریال آورده متقاضیان جنوب فارس و ۵۰۱ میلیارد ریال آورده متقاضیان سایر شهرستان های استان فارس است .

وی با اشاره به حمایت‌های دولت از این طرح گفت: حذف قیمت زمین در تولید مسکن کمک شایانی به این طرح کرده است؛ ‌ حذف واسطه‌های مصالح ساختمانی و خرید مستقیم از تولیدکننده به انبوه‌ساز از اقدامات مطلوب دولت در طرح اقدام ملی مسکن است.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن استان فارس همچنین با بیان اینکه امکان اجرای این طرح در کل شهرهای استان فارس وجود دارد گفت: در حال حاضر این طرح بر اساس برنامه وزارت راه و شهرسازی در شهرهایی صورت می‌گیرد که در آن‌ها زمین تامین شده باشد.

پروری با بیان اینکه در حال حاضر ساخت پروژه های ملی مسکن با سرعت پیش می رود اظهار داشت: طرح ملی مسکن جا افتاده است بنابراین متقاضیان واجد شرایط از آن استقبال کردند و نسبت به واریز وجوه در نظر گرفته شده (آورده متقاضیان) اقدام کرده و می کنند.

برچسب ها: مسکن ملی ، ثبت نام ، فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار