با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان اعضای این باند شناسایی و دستگیرشدند.
کد خبر: ۹۴۱۵۵۹
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۵ 17 February 2021

تابناک فارس به نقل از راک نیوز: دادستان عمومی و انقلاب شیراز از انهدام یک باند رشا و ارتشا در شهرداری یکی از مناطق شیراز خبر داد.

بنابراین گزارش، سید مصطفی بحرینی با بیان اینکه طی این اقدام تا کنون دو نفر از باند مذکور بازداشت شده اند گفت: دستور قضایی بازداشت سایر اعضای این باند نیز صادر و در روزهای آتی اجرا خواهد شد.

وی با اشاره اینکه این باند رشا و ارتشاء اقدام به صدور مجوز های ساخت و ساز غیر قانونی در برخی باغات می کردند گفت: تنها در دو فقره از موارد بیش از ۱۰ میلیارد ریال وجوه غیر قانونی کشف گردیده است.

این مقام قضایی استان افزود: کشف این جرائم در حوزه مفساد اداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) و با هماهنگی مقام قضایی انجام گردید و این پرونده در شعبه ویژه بازپرسی در حال تکمیل تحقیقات می باشد.

بحرینی اظهار داشت : بر خورد قاطع، بدون اغماض و تبعیض با مفاسد اداری و اقتصادی یکی از اولویت های مهم مجموعه قضایی در استان است و در این مسیر مسئولین قضایی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد .

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان تصریح کرد: کلیه مجوز های صادره توسط این افراد تحت بررسی دقیق و کارشناسی قرار دارد و مجوز هایی که بر خلاف ضوابط و ناشی از اقدامات خلاف و مجرمانه صادر شده باشد ضمن تعقیب کیفری عوامل مرتبط ، شرکا و معاونین ، مطابق مقررات جهت ابطال آن اقدام و پیگیری لازم به عمل خواهد آمد و مسببین و عومل در چارچوب قانون مسئولیت جبران خسارات مادی را برعهده خواهند داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: مطابق مقررات، اطلاع رسانی از روند پیگیری این پرونده ها در دستور کار خواهد بود

برچسب ها: انهدام ، باند ، رشوه
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار