عاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس بر لزوم مصرف بهینه برق بوسیله مشترکان اعم از اداری، خانگی و تجاری در ایام سرد سال، تاکید کرد.
کد خبر: ۹۳۵۳۵۴
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۹ 26 January 2021

تابناک فارس به نقل از باشگاه خبرنگاران:  مهدی طالبی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اشاره به برودت هوا اظهار کرد: به منظور پیشگیری از اعمال مدیریت‌های اضطراری بار، مشترکان در همه بخش‌ها نسبت به کاهش حداقل ۱۰ درصدی مصرف خود اقدام کنند.

این مقام مسئول به راهکار‌های مفید و ساده جلوگیری از اتلاف انرژی و صرفه جویی در مصرف برق و انرژی اشاره کرد و افزود: با خاموش کردن یک لامپ اضافه و کاهش یک درجه‌ای دمای محیط، می‌توان تا ۱۰ درصد مصرف انرژی کاهش داد. وی خاموش کردن لامپ‌های اضافی در اداره ها، مجتمع‌های تجاری و منازل، بهره گیری از نور طبیعی خورشید در طول روز، استفاده از لوازم برقی پر مصرف در ساعات اولیه روز به صورت غیر هم زمان و تنظیم سیستم‌های گرمایشی در دمای مناسب را از دیگر راه کار‌های مصرف بهینه انرژی عنوان کرد.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان فارس ادامه داد: چنانچه مشترکان برق همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند، طرح‌های تشویقی که برای تابستان برای مشترکان همکار در نظر گرفته شده بود، درزمستان هم اعمال خواهد شد.

طالبی ابراز امیدواری کرد: با مشارکت و همکاری همه مشترکان، بدون هیچ گونه مشکلی در تأمین برق، روز‌های سرد سال را پشت سرگذاشته و از محدودیت‌های به وجود آمده در زمستان امسال با موفقیت عبور کنیم.

برچسب ها: مصرف برق ، صرفه جویی
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار