ارجمند از فوت یک بیمار جدید کرونایی در جهرم خبر داد و گفت: در مجموع تا کنون تعداد ۱۷۶ نفر در جهرم و خفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.
کد خبر: ۹۳۰۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۶ 08 January 2021

تابناک فارس به نقل از شبستان: «سیدمجید ارجمند» از شناسایی ۳۱ بیمار کرونایی جدید در این شهرستان خبر داد و گفت:‌ با نگاهی به وضعیت بیماری کرونا در شهرستان های جهرم و خفر تا روز گذشته 18 دی ماه مشاهده می شود که تعداد كل موارد مثبت به ۱۱ هزار و ۹۸۴ نفر رسیده است.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به فعالیت سه مرکز نمونه گیری بیماران مشکوک به کرونا در شهرستان جهرم و یک مورد در خفر، عنوان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون تعداد كل نمونه های گرفته شده در شهرستان جهرم بیش از ۲۵ هزار و ۴۷۷ مورد بوده است.

 

وی به بیماران مبتلا به کرونا که در قرنطینه در حال سپری کردن دوران بیماری خود هستند، اشاره کرد که در حال حاضر تعداد آنها ۱۶۰ نفر بوده که مراحل درمان خود را در منزل سپری می کنند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم همچنین به آمار بهبودیافتگان کرونایی نیز اشاره کرد و عنوان داشت: شمار بهبود یافته های مبتلا به کرونا در شهرستان های جهرم و خفر نیز تا کنون به ۱۱ هزار و ۸۲۴ نفر رسیده است.

 

وی تعداد كل بیماران بستری مشكوک و مثبت در بخش های كرونای بيمارستان پيمانيه را ۱۲ نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد، هشت بیمار در بخش های عمومی و چهار بیمار در بخش آی سی یو بستری هستند.

 

ارجمند به ترخیص سه بیمار کرونایی از بیمارستان اشاره کرد و اظهار داشت: همچنین روز گذشته تعداد سه بیمار جدید به شمار بیماران بستری در بیمارستان پیمانیه افزوده شدند.

 

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در پایان به شمار جان باختگان کرونایی در شهرستان های جهرم و خفر اشاره کرد که با فوت یک بیمار جدید در روز گذشته، تعداد آنها به ۱۷۶نفر رسیده است.

برچسب ها: کرونا ، جهرم ، مبتلایان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار