نماینده سپیدان با اشاره به محدودیت های دوهفته ای برای مقابله با شیوع کرونا ویروس گفت: در این شرایط محدودیت های اعمال شده و تعطیلی مشاغل مشخص شده باید جدی گرفته شود و عموم مردم باید باور داشته باشند که این بیماری وارد فاز بسیار خطرناکی شده و باید رعایت پروتکل ها را با جدیت رعایت کنند.
کد خبر: ۹۱۹۱۱۴
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۵ 25 November 2020

به گزارش تابناک فارس: محسن علیزاده با تاکید بر لزوم رعایت پروتکل ها از سوی مردم و لزوم جدیت دولت برای کمک به مشاغل آسیب دیده گفت که اکر برای قطع زنجیره شیوع کمک نکنیم طبق آمارهای وزارت بهداشت در زمستان روزانه کشته های بیشماری را شاهد خواهیم بود که این موضوع فاجعه بار است.

وی با اشاره به محدودیت های دوهفته ای برای مقابله با شیوع کرونا ویروس گفت: در این شرایط محدودیت های اعمال شده و تعطیلی مشاغل مشخص شده باید جدی گرفته شود و عموم مردم باید باور داشته باشند که این بیماری وارد فاز بسیار خطرناکی شده و باید رعایت پروتکل ها را با جدیت رعایت کنند.

وی افزود: در کنار این مهم دولت هم باید تمهیدات لازم را برای این تعطیلی ها در نظر بگیرد، در این یکی دوهفته کسبه و مشاغل زیادی تعطیل شدند ولی هیچ کمکی به این افراد ارائه نشد، دولت باید کمک کند حداقل در طول این مدتی که خود مشاغل را به تعطیلی ملزم می کند بخشی از درآمد متعلق به خود مانند دریافت مالیات، بیمه، قبوض آب، برق و گاز را ببخشد یا تخفیف دهد تا افراد کمتر متضرر شوند.

نماینده مردم سپیدان در مجلس عنوان کرد: لازم است همه و همه، مردم، مسئولین و نمایندگان پروتکل ها را با جدیت رعایت کنند تا بتوانیم زنجیره بیماری را قطع کنیم، اگر این اتفاق رخ ندهد در صورت ورود به فصل زمستان طبق آمارهای وزارت بهداشت روزانه کشته های بیشماری را شاهد خواهیم بود که این موضوع فاجعه بار است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار