نماینده شیراز گفت: آقای ظریف باید بداند در 7 سال اخیر کشور را در باتلاق مذاکرات قرار داده است؛قرار بود نشستن پای میز مذاکره با عزت و از موضع قدرت باشد ولی مشکل آقایان این است که همیشه می‌خواهند در موضع ضعف وارد مذاکره شوند.
کد خبر: ۹۱۷۹۱۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰ 20 November 2020
به گزارش تابناک فارس: ابراهیم عزیزی ادامه داد: آقایانی که به دنبال مذاکره با آمریکا هستند باید بدانند که مذاکره در موضع ضعف مورد پذیرش جمهوری اسلامی ایران نبوده و باید دست از این خیال خام بردارند.
 
وی به اظهارات برخی از مقامات دولتی در خصوص مذاکره با آمریکا، گفت: متاسفانه عده‌ای در داخل کشور هر چه دلسوزان و بزرگان نظام اسلامی تاکید دارند که نگاه خود را به بیگانگان معطوف نکنید و برای حل مشکلات به توانمندی‌های داخلی اتکا شود هیچ اهمیتی به چنین مباحثی نمی‌دهند.
 
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: غربگراهای داخلی حل مشکلات معیشتی، اقتصادی، پیشرفت، توسعه، سازندگی و ... را به غرب گره می‌زنند و جای سوال دارد که چرا این‌ها فقط به دنبال غرب هستند و اعتقادی به توانمندی‌های داخلی ندارند!
 
رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آقای ظریف! باید بداند در 7 سال اخیر کشور را در باتلاق مذاکرات قرار داده است؛ البته ناگفته نماند که احدی به دنبال قطع روابط با کشورها نیستند و با مذاکره مخالفتی ندارند، اما حرفشان این بوده که نشستن پای میز مذاکره باید به همراه عزت و از موضع قدرت باشد ولی مشکل آقایان این است که همیشه می‌خواهند در موضع ضعف وارد مذاکره شوند.
 
وی تصریح کرد: ایران اسلامی مذاکره در موضع ضعف را نمی‌پذیرد و البته مجلس شورای اسلامی مخالف چنین موضوعی است و زیر بار تعهدات غیرعقلانی نخواهد رفت.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین