بامرگ ۱۴ هم استانی در ۲۴ ساعت گذشته جمع جانباختگان بیماری کووید۱۹ در فارس از ابتدای شیوع تا امروز به هزار و ۱۴۰ نفر رسیده است.
کد خبر: ۹۰۹۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲ 16 October 2020

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما:مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیرازگفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ نفر دیگر بر اثر ابتلا به بیماری کووید۱۹ در فارس جان باختند.
دکتر سید روح الله حسینی با اعلام آخرین وضعیت کروناویروس در فارس، از بررسی ۳۲۳ هزار و ۴۰۳ آزمایش در آزمایشگاه‌های تشخیصی استان از ابتدای شیوع بیماری کووید۱۹ خبر داد و افزود: تاکنون ابتلای قطعی ۶۶ هزار و ۳۱۳ بیمار به کروناویروس در فارس به اثبات رسیده است.
او با ابراز تاسف جان باختن ۱۴ هم استانی در ۲۴ ساعت گذشته اعلام کرد: جمع جانباختگان بیماری کووید۱۹ در فارس از ابتدای شیوع تا امروز به هزار و ۱۴۰ نفر رسیده است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه اضافه کرد: تاکنون ۵۹ هزار و ۵۴۴ بیمار کووید۱۹ نیز با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها مرخص یا از ایزوله خانگی خانگی خارج شده اند.
او ادامه داد: امروز و بر اساس آخرین آمارها، هزار و ۶۷ بیمار مشکوک و دارای علامت در بیمارستان‌های استان بستری هستند که از این تعداد ۱۶۵ بیمار به دلیل وخامت شرایط در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان، خدمات درمانی دریافت می‌کنند.
دکتر حسینی از مردم خواست با حساسیت و دقت مضاعف در رعایت و اجرای پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از سفر در ایام تعطیل پایان ماه صفر، همکاری بیشتری با مدافعان سلامت داشته باشند تا شاهد کاهش شیوع بیماری کووید۱۹ و موارد بستری در بیمارستان‌ها باشیم.

برچسب ها: کرونا ، مبتلایان ، فارس
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار