استاندار فارس در بخشی از سخنان خود ارتقا اخلاق در فضای مجازی  را از جمله ماموریت های مهم برای دست اندرکاران این بخش توصیف کرد و گفت: مقابله با تخریب، تشکیک در اعتقادات مذهبی  از جمله موضوعاتی است که نیازمند برنامه است و دشمن  تلاش می کند جامعه را بی دولت نشان دهد.
کد خبر: ۸۸۶۴۴۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰ 11 August 2020

به گزارش تابناک فارس: عنایت آله رحیمی در جلسه شورای فضای مجازی با اشاره به بیانات رهبر فرزانه انقلاب در خصوص فضای مجازی و اهمیت آن گفت: باید بتوانیم با اعتقاد و نیل به ارزش ها و منافع ملی، یک بستر سازی برای هدایت افکار عمومی کنیم.

وی با تاکید بر لزوم جلوگیری از  موازی کاری و فعالیت های پراکنده در مدیریت فضای مجازی گفت: اقدامات خوب و قابل قبولی در این زمینه انجام گرفته اما پراکندگی و جزیره ای آن نقص محسوب میشود که  رسالت این شورا ایجاب می کند تا از این اقدامات جزیره ای جلوگیری کند.


 نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه مقبولیت اجتماعی برخی افراد در فضای اجتناب ناپذیر است اظهار داشت : اثر گذاری و اثر پذیری


از کارکرد های مختلف فضای مجازی است و ما از این فرصت کمتر در چهار چوب منافع نظام بهره گیری کرده ایم.
رحیمی افزود: باید سیاست گذاری مختلفی در محور های سیاسی، اقتصادی واجتماعی در فضای مجازی تدوین شود و تیم های اجرایی نیز به دنبال تحقق آن باشند.


وی در بخش دیگری از سخنان خود ارتقا اخلاق در فضای مجازی  را از جمله ماموریت های مهم برای دست اندرکاران این بخش توصیف کرد و گفت: مقابله با تخریب، تشکیک در اعتقادات مذهبی  از جمله موضوعاتی است که نیازمند برنامه است و دشمن  تلاش می کند جامعه را بی دولت نشان دهد.


وی با اشاره به نزدیکی هفته دولت و لزوم بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی در معرفی خدمات دولت گفت: دولت پیشانی نظام است و به همین دلیل باید خدمات اثر گذار و ارزشی دولت به مردم  معرفی شود و امروزه تلاش دشمنان برای بی اعتبار کردن خدمات نظام است.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار