نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی گفت: با گذشت 41 سال از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی، هنوز مشکلاتی در حوزه آبرسانی وجود دارد. در شهرستان سپیدان تیشه به هر دیواری زده شود، آب بیرون می ریزد، چرا مردم این حوزه باید با چنین مشکلی مواجه شوند؟
کد خبر: ۸۸۵۶۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵ 09 August 2020

 

به گزارش تابناک فارس: محسن علیزاده تاکید کرد: برای آخرین بار در این خصوص تذکر خواهم داد و بعد از آن در صورت عدم رفع مشکل، اقدام جدی تری خواهم کرد.

وی از وزیر نیرو خواست تا با قید فوریت به موضوع قطع برق چاه های آب کشاورزان حوزه انتخابیه خود رسیدگی کند.

علیزاده خطاب به وزیر نیرو گفت: در این فصل که زمان پرمصرف آب در بخش کشاورزی است، چرا برق چاه های آب کشاورزان را قطع کرده اید؟


نماینده مردم سپیدان در مجلس شورای اسلامی افزود: با گذشت 41 سال از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی، هنوز مشکلاتی در حوزه آبرسانی وجود دارد. در شهرستان سپیدان تیشه به هر دیواری زده شود، آب بیرون می ریزد، چرا مردم این حوزه باید با چنین مشکلی مواجه شوند؟

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: در سفر اخیر خود به استان فارس، ضمن بازدید از آزادراه شیراز- اصفهان وعده افتتاح این آزادراه را تا پایان سال دادید، با توجه به اینکه احتمال تحقق چنین وعده ای وجود ندارد، درخواست می کینم قطعه 7 آزادراه با توجه به حوادث تلخ در این مسیر هر چه زودتر تکمیل شود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار