نماینده شیراز با بیان اینکه مجلس به دنبال رفع دغدغه های معیشتی مردم است، جزئیات مصوبه این کمیسیون برای کمک به اقشار مختلف را تشریح کرد و گفت: کارتهایی به اقشار مختلف داده می شود و این کارتها یک بار مصرف نخواهد بود تا خرید و فروش نشوند. همچنین این کارتها فقط قابلیت خرید دارند و قابل نقد شدن نخواهند داشت.
کد خبر: ۸۸۵۳۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰ 08 August 2020

به گزارش تابناک فارس: جعفر قادری نماینده شیراز با بیان اینکه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در جلسات خود رفع دغدغه معیشتی را در اولیت قرار داده، گفت: در جلسه ای که روز چهارشنبه در کمیسیون برگزار شد، جزئیات طرح حمایت از اقشار آسیب پذیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 
 
وی با بیان اینکه نمایندگان مرکز پژوهشهای مجلس، بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه در جلسه حضور داشتند، افزود: مقرر شد تا پرداخت یارانه به هفت دهک جامعه همچنان ادامه یابد و منابع آن باید تامین شود.


رئیس کمیته اقتصادی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: همچنین مقرر شد کمک معیشتی به اقشار آسیب پذیر باید ادامه یابد تا فشار اقتصادی کمتری را احساس کنند.


وی افزود: قرار شده تنوع کالا هم در این کمک ها وجود داشته باشد و کالاهایی که از بازار خریداری می شود با ارز نیمایی باشد.اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار