معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به رشد فزاینده آمار ثبت مبتلایان به کووید ۱۹ در فارس طی روزهای اخیر، گفت :طی ۲۴ ساعت گذشته، هفت نفر از هم استانی‌های ما در اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند که این آمار طی دو روز گذشته ۱۴ نفر بوده است.
کد خبر: ۸۷۲۰۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶ 06 July 2020

تابناک فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عبدالرسول همتی با تبیین آخرین وضعیت کرونا ویروس در استان فارس، اظهار داشت: متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته، هفت نفر از هم استانی‌های ما در اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند که این آمار طی دو روز گذشته ۱۴ نفر بوده است.

وی مجموع موارد مرگ و میر مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون را ۲۰۱ نفر اعلام کرد و افزود: هم اکنون از لحاظ وضعیت مبتلایان در فارس در وضعیت مناسبی نیستیم و آمار مبتلایان به بیش از ۱۸ هزار نفر رسیده است.

به گفته معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ۱۳ هزار و ۵۵۳ نفر نیز در فارس با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص یافته و یا از ایزوله خانگی خارج شده‌اند.

همتی ادامه داد: هم اکنون ۶۳۲ بیمار مشکوک و علامت‌دار در بیمارستان‌های استان و ۶۷ بیمار نیز به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

وی ابراز امیدواری کرد مردم با رعایت توصیه‌های بهداشتی، زمینه برون رفت از شرایط کنونی و کاهش آمار ابتلا به این بیماری را فراهم سازند.

برچسب ها: کرونا ، فارس ، مبتلایان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار