رئیس پلیس فتا استان از دستگیری 2 نفر که مبلغ 2 میلیارد و 700 میلیون ریال از حساب شهروندان شیرازی کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.
کد خبر: ۸۵۹۰۱۱
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳ 06 June 2020

تابناک فارس به نقل از برنا: سرهنگ "حشمت سلیمانی" اظهارداشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان به پلیس فتا مبنی بر برداشت غیر مجاز از حساب آنان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارشناسان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد کارت‌های بانکی مال باختگان توسط 2 نفر که فروشنده سیار هندوانه در سطح شهر بوده‌اند به وسیله دستگاه اسکمیر کپی شده و مبلغ 2 میلیارد و 700 میلیون ریال از حساب آنان خالی شده است.
سرهنگ "سلیمانی" عنوان داشت: کارشناسان پلیس فتا با اقدامات فنی و تلاش‌های شبانه روزی موفق شدند هویت متهمان را شناسایی و آنان را در یک عملیات موفق دستگیر کنند.
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان در بازجویی فنی و تخصصی به برداشت 2 میلیارد و 700 میلیون ریال از حساب شهروندان از طریق دستگاه اسکمیر اقرار کردند.
رئیس پلیس فتا استان با اشاره به اینکه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند، از شهروندان خواست حین خرید با کارت بانکی و انجام عملیات بانکی با دستگاه‌های سیار کارتخوان، از در اختیار گذاشتن رمز آن به دیگران و فروشنده‌ها خودداری کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار