راهپیمایی روز جهانی قدس با توجه به شیوع ویروس کرونا، برگزار نمی‌شود، اما صدا و سیمای مرکز فارس به مناسبت روز قدس ویژه برنامه‌هایی تدارک دیده است.
کد خبر: ۸۵۲۶۹۷
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵ 20 May 2020

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: با اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور امسال راهپیمایی روز جهانی قدس با توجه به شیوع ویروس کرونا، برگزار نمی‌شود و مهم‌ترین ویژه برنامه این روز سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی است که پخش مستقیم آن در دستور کار صداوسیمای مرکز فارس قرار دارد و بر این اساس برنامه‌های خود را تهیه و تولید کرده است.

باغبانمنش معاون سیمای مرکز فارس اظهار کرد: پخش مستقیم بیانات مقام معظم رهبری، پخش مستند قصه‌های قدس، بچه‌های غزه، پخش کلیپ، موشن گرافیک، سرود، پخش سه فیلم سینمایی و انیمیشن و پخش ویژه برنامه افطار با موضوع تبین جایگاه قدس از ویژه برنامه‌های روز جهانی قدس در سیمای فارس است.

جمالی معاون صدای مرکز فارس نیز پخش مستقیم سخنرانی رهبر معظم انقلاب، پخش سرود‌های حماسی قدس و برنامه‌های بیداری و قبله از برنامه‌های رادیو فارس در این روز اعلام کرد.

خورشید سوار معاون فضای مجازی صدا و سیمای مرکز فارس هم گفت: این معاونت در یک اقدام خلاقانه با برگزاری پویش #قدس_آنلاین با شعار «هر خانه یک خیابان» با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و نرم افزار تلفن همراه شبکه فارس، نام و خیابان محل سکونت شرکت کنندگان در پویش را از طریق تلویزیون اجتماعی شبکه فارس اعلام خواهد کرد.

ابوالحسن کرمی معاون خبر صدا وسیمای مرکز فارس نیز با بیان اهمیت روز قدس و شرایط ایجاد شده به خاطر شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت مردم بیان کرد: این معاونت با تهیه گزارش‌های متعدد از مردم و مسئولان و پخش آن‌ها از خبر شبکه فارس و بخش‌های خبری شبکه‌های سراسری در انعکاس بزرگداشت روز قدس ایفای نقش می‌کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار