لیست های انتخاباتی منتشر شده فارس شامل شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جمعیت گام دوم با گرایش اصولگرایی و ائتلاف ندای ملت و مردم سالاری با گرایش اصلاح طلبی است.
کد خبر: ۸۲۳۹۳۵
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷ 18 February 2020

لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در استان فارس

 

ردیف

حوزه انتخابیه

 نماینده

کاندید یا کاندیداهای پیشنهادی

توضیحات

1

فسا

1

دکتر حجت الله فیروزی

 

2

داراب وزرین دشت

1

دکتر محمد جواد عسگری

 

3

لامرد و مهر

1

دکتر سید موسی موسوی

 

4

کوار، خرامه و سروستان

1

دکتر عباس حمیدی

 

5

جهرم

1

دکتر علیرضا صحرائیان

 

7

سپیدان

1

دکتر عبدالحمدی شیردانی نفر دهم

 

9

کازرون

1

دکتر فریدون عباسی

 

10

اقلید

1

دکتر مسلم صالحی اول

 

11

نیریز و استهبان

 

دکتر فرهاد طهماسبی اول

 

12

لارستان ، خنج ، گراش و لار

1

منصور محتاجی

 

13

مرو دشت ، پاسارگاد ، ارسنجان

1

جلال رشیدی کوچی

 

14

فیروز آباد ، فراش بند ، قیر و کارزین

1

دکتر محمد مهدی فروردین

 

15

شیراز

4

علیرضا پاک فطرت

 

 

شیراز

 

ابراهیم عزیزی

 

 

شیراز

 

جعفر قادری

چهار نفر انتخاب خواهند شد

 

شیراز

 

روح الله نجابت

 

 

شیراز

 

منصوره طاهری

 

لیست جمعیت گام دوم در استان فارس

 

شیراز و زرقان:

جعفر قادری
محمدرضا محمدی کشکولی
علیرضا پاکفطرت
قاسم مکارم شیرازی

استهبان و نی ریز:

فرهاد طهماسبی

آباده:

اصغر بلارک

ممسنی:

مجید انصاری

فیروزآباد :

علیرضا افسری

کوار سروستان خرامه:

کورش قنبری سروستانی

داراب زرین دشت:

محمد جواد عسکری

سپیدان و بیضا:

محسن علیزاده

مرودشت:

ابراهیم ابراهیمی

فسا:

حسنعلی محمدی

اقلید:

الیاس طاهری

جهرم:

محمدرضا رضایی کوچی

کازرون:

شاهین محمد صادقی

 

لیست ائتلاف ندای ملت در استان فارس

 

حوزه انتخابیه شیراز و زرقان

سید محمد احمدی

غلامعباس عالیشوندی

فروغ سروی غیاث آبادی 

ساجده کرمی

حوزه انتخابیه لامرد و مهر

دکتر محسن علوی 

حوزه انتخابیه کازرون و کوه چنار

مهندس مرتضی صمیمی

 

لیست مردم سالاری در استان فارس

 

 حوزه انتخابیه شیراز و زرقان

 احمد بهجتی حقیقی 

حوزه انتخابیه فیروزآباد و فراشبند

روح الله نصیری از

حوزه انتخابیه کازرون و کوه چنار

رضا صمیمی

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار