امام جمعه شیراز خطاب به این 3 دولت با بیان اینکه بیش از این از شما توقع نیست، گفت: اینها ظاهر دیپلماتیکی که نشان می دهند، نیستند رهبری گفتند که جنتلمن‌های پشت میز مذاکره تروریست‌های فرودگاه بغداد هستند؛ اینها ادم حسابی نیستند آلمان و انگلیس و فرانسه چیزی جز وحشی‌های گذشته نیستند ظاهرشان را عوض کردند.
کد خبر: ۸۱۷۰۷۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۲ 24 January 2020

تابناک فارس به نقل از تسنیم: آیت‌الله لطف‌الله دژکام ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به موضع 3 کشور اروپایی در برابر ایران اظهار داشت: 3 کشور اروپایی در اوج جریانات هفته اخیر که مشکلات سنگین بود؛ گفتند فرایند ماشه را فعال کردیم؛ اینها 3 کفتاری هستند که دور گرگ آمریکا جمع شدند.

وی با خطاب به این 3 دولت با بیان اینکه بیش از این از شما توقع نیست، گفت: اینها ظاهر دیپلماتیکی که نشان می دهند، نیستند رهبری گفتند که جنتلمن‌های پشت میز مذاکره تروریست‌های فرودگاه بغداد هستند؛ اینها ادم حسابی نیستند آلمان و انگلیس و فرانسه چیزی جز وحشی‌های گذشته نیستند ظاهرشان را عوض کردند.

امام جمعه شیراز با اشاره به اتفاقات فوتبال نیز افزود: در فوتبال هم شنیده‌اید که چه کردند؟ این هم وحشی‌گری بوده به هر شکل شده می‌گویند یا از عزت و اسلامتان بردارید یا ذلیلتان می‌کنیم آنچه که ما در این مدت آزمودیم بیش از این نیست که باطن پلیدشان بیشتر مشخص می‌شود.

 

وی با بیان اینکه رهبری در آغاز مذاکرات گفتند من بدگمان اما امتحان کنید تا معلومتان شود، بیان کرد: امروز روسیاهی آلمان، انگلیس و فرانسه واضح شد و امیدواریم که دست قدرت الهی همه را به دره جهنم بفرستد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به بیانات نورانی رهبر معظم انقلاب در نماز جمعه هفته قبل که فرمودند اگر می‌خواهید نظام اسلامی را حفظ کنید و باقی بماند باید اقتدار داشته باشید، گفت: اقتدار، لازمه بقا است که شامل اقتدار فرهنگی، خودباوری، اقتدار علمی و اقتصادی و سیاسی و نظامی است.

دژکام با بیان اینکه باید اقتدار علمی را توسعه دهیم، تصریح کرد: در جلسه‌ای با حضور معاون وزیر علوم بیان شد که یک ناحیه شهرداری تهران به عنوان علم و فناوری احداث شده و جوانان تهرانی درآمد خوبی از آن کسب کردند؛ امید است که با همکاری شهرداری و استانداری دومین این ناحیه در شیراز ایجاد شود که زمینه اشتغال علمی و فناورانه فراهم شود.

امام جمعه شیراز با بیان اینکه از همه مدیران می‌خواهیم حمایت بیشتری کنند تا این امر شکل بگیرد، بیان کرد: به این شکل جوانان می‌توانند یک درآمد خوبی برای خودشان داشته باشند.

وی با اشاره به سرمای هوا بر لزوم توجه به آسیب‌دیدگان اجتماعی تاکید و تصریح کرد: شهرداری در این زمینه کار کرده اما همه ما موظف هستیم نسبت به این افراد؛ ما در مقام قضاوت نیستیم در مقام رفتار انسانی هستیم و باید نسبت به یکدیگر رحمت داشته باشیم.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار