امام جمعه شیراز ضمن ابراز همدردی با بازماندگان شهدای سانحه هوایی، موج سواری دشمنان را در این قضیه محکوم کرد و افزود: ملت ایران زیر سوال بردن یکی از ارکان‌های اصلی قدرت و اقتدار ملی را نمی‌پذیرد.
کد خبر: ۸۱۴۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰ 18 January 2020

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما:نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در خطبه‌های نمازجمعه با بیان این که انقلاب اسلامی ، الگویی برای اصلاح جهان گفت: پشتیبان انقلاب اسلامی خداوند متعال است و با ایمان و توکل به خداوند ، زمینه‌ی اصلاح جهان از هرگونه کفر و بی خدایی فراهم می‌شود .
آیت الله دژکام افزود: اگر چه دشمنان با ایجاد تفرقه در صدد ضربه زدن به اسلام و انقلاب هستند، اما دست یاری خداوند و ایمان و توکل مردم نخواهد گذاشت برنامه‌ی آن‌ها عملی شود.
وی با اشاره به اتفاقات اخیر کشور اظهارداشت: از تشییع شهید سردار سلیمانی و جواب مقتدرانه‌ی سپاه پاسداران ، باید به عنوان دو یوم الله نام برد که هیمنه‌ی پوشالی امریکا را در هم شکست.
خطیب جمعه‌ی شیراز گفت: ترامپ و هم عهدانش تمام ابزار و امکانات خود را به خدمت گرفته اند تا حرکت مردم و انقلاب را متوقف کنند اما همواره با پاسخ‌های دندان شکن ملت و حافظان نظم و امنیت روبرو شده اند.
نماینده ولی فقیه در فارس با انتقاد از افرادی که مرتب به دنبال القا این موضوع به جامعه هستند که مذاکره با امریکا راه برون رفت از مشکلات است، افزود: این رسم، رسم مسلمانی نیست و حل مشکلات به توکل به خدا و مقاومت نیاز دارد.
آیت الله دژکام گفت: با یاری خداوند تاکنون در زمینه‌های مختلف گام‌های بلندی برداشته ایم، اما اهداف والاتری که در دستور کار این انقلاب و نظام است، ایستادگی ،مقاومت و تحمل سختی را می‌طلبد.
وی، ضمن ابراز همدردی با بازماندگان شهدای سانحه هوایی، موج سواری دشمنان را در این قضیه محکوم کرد و افزود: ملت ایران زیر سوال بردن یکی از ارکان‌های اصلی قدرت و اقتدار ملی را نمی‌پذیرد.
آیت الله دژکام گفت: رهبر انقلاب بار‌ها در مورد جنگ شناختی دشمن تذکر داده بودند و این موضوع هم نمونه‌ای از جنگ شناختی دشمن است که می‌خواهد جای دوست و دشمن را در جامعه عوض کند.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار