اقدامات کنترلی ترافیکی برای کاهش تصادفات در استان فارس شدت می‌یابد.
کد خبر: ۷۸۶۲۳۵
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰ 07 October 2019

تابناک فارس به نقل از صدا و سیما: رییس پلیس راهور استان فارس گفت: برای کاهش تصادفات در استان ویژه برنامه‌های فرهنگی و آموزشی اجرا می‌شود.
سرهنگ مصطفی عباسی افزود: با همکاری اداره ها، سازمان‌ها و نهاد‌های مرتبط با ترافیک، کار‌های فرهنگی و آموزشی در حال انجام است و تاکنون بیش از ۳۰۰ نیروی داوطلب از بدنه جامعه و مردم که عموماً از افراد بازنشسته و مورد اعتماد سایر سازمان‌ها هستند، جذب شده اند.
وی با بیان اینکه در مناسبت‌های مختلف از همیاران مهربان ترافیک در راستای فرهنگ سازی استفاده می‌شود، تاکید کرد: آموزش رانندگان وسایل نقلیه عمومی و سرویس مدارس، تهیه سر فصل‌های آموزشی در زمینه‌های کنترل خشم و حقوق شهروند‌ی، برگزاری مراسم یادبود قربانیان حوادث ترافیکی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی پیشگیری از تصادفات جوانان، جلسات اندیشه ورزی و اجرای کمپین‌های آموزشی عبور و مرور از جمله برنامه‌های آموزشی در دست اجرا است.
رییس پلیس راهور استان فارس گفت: از دیگر اقدامات فرهنگی برای کاهش تصادفات اجرای تئاتر‌های خیابانی، اطلاع رسانی در رسانه‌ها، رادیو، تلویزیون و فضای مجازی، حضور افسران و مدیران راهور در مدارس و مهد کودک‌ها است.

برچسب ها: اقدامات ، کنترل ، ترافیک ، تصادف
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار