معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس از تشکیل ستاد استقبال از مهر در سطح استان خبر داد و افزود: دستور تشکیل این ستاد به فرمانداران، شهرداران و بخشداران ابلاغ و وظایف هر یک از اعضا ستادهای شهرستانی و استانی مشخص شده است.
کد خبر: ۷۸۱۵۸۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۰ 21 September 2019

تابناک فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم پور، در جلسه ستاد اجرایی طرح استقبال از مهر که با حضور دستگاه های اجرایی و سازمان های مربوطه برگزار شد، عنوان کرد: این طرح از سوی وزیر کشور ابلاغ شده و بر اساس آن، دستگاه های مختلف باید آموزش و پرورش را همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس همراهی و یاری کنند.

وی با اشاره به اینکه اموزش و پرورش سازمانی گسترده بوده و با بخش و حوزه های مختلف در ارتباط است، اظهار کرد: حل مشکلات و پیشبرد امور اموزش و پرورش نیازمند همراهی و همدلی سایر دستگاه ها و نهادها است.

قاسم پور تاکید کرد: همه اعضا ستاد استقبال از مهر باید بکوشند ضمن حفظ حرمت ایام حسینی آغاز سال بانشاط و بدون دغدغه و مشکلی برای دانش آموزان و شهروندان مهیا کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با تاکید بر ضرروت خدمت رسانی مناسب به مردم و افزایش سطح رضایتمندی آنها به موضوعاتی همچون رفع دغدغه خانواده ها در باره سرویس مدارس، حمل و نقل و بهبود وضعیت ترافیکی ، زیباسازی محیط مدارس، نحوه برخورد معلمان با دانش آموزان به ویژه کلاس اولی ها اشاره کرد و از مسئولان و دستگاه های مربوطه خواست تمهیدات لازم را در نظر بگیرند.

وی همچنین بیان کرد: اطلاع رسانی اقدامات انجام شده ومطالبات دو سویه مردم و مسئولین پیش از آغاز سال تحصیلی جدید به خوبی انجام شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس ارتقا سطحآگاهی و دانش بهداشتی دانش آموزان به عنوان آینده سازان جامعه، افزایش سطح رضایت مندی شهروندان و استفاده از ظرفیت های مردمی در دستیابی به شهر و روستایی سبز و پاک و ایمن، کنترل بهداشت محیط مدارس، تامین و حفظ و ارتقا سلامت روان و بهداشت دانش آموزان، کاهش بارترافیکی ناشی از ترددهای مهر ماه فرهنگسازی و ترغیب دانش آموزان به حفظ پاکیزگی شهر و روستا، ترویج فرهنگ تفکیک از مبدا پسماندها و حفاظت از فضای سبز فرهنگ،ترویج ایمنی در بین دانش آموزان و ارتقا فرهنگ ترافیکی به عنوان مبنای شکل گیری رفتارهای شهروندی را از جمله اهدافی دانست که در پی اجرای طرح استقبال از مهر دنبال می شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار