مدیر مرکز مدیریت‌ راه‌های فارس گفت: به دلیل انجام عملیات انفجار و ترانشه‌برداری برای احداث آزادراه شیراز - اصفهان در محور شیراز - بیضا محدودیت ترافیکی اعمال شده است.
کد خبر: ۷۶۴۵۹۳
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴ 21 July 2019

تابناک فارس به نقل از تسنیم:حمید احمدی اظهار داشت: به دلیل انجام عملیات انفجار و ترانشه‌برداری برای احداث آزادراه شیراز _ اصفهان در محور شیراز _ بیضا از ساعت 7 تا 19 محدودیت ترافیکی اعمال شده است.

وی با بیان اینکه این محدودیت ترافیکی تا پایان تابستان ادامه دارد، افزود: در ساعت‌های اعلام شده امکان عبور در مسیر شیراز _ بیضا وجود ندارد و تردد از محور قدیم شیراز _ بیضا امکان‌پذیر است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس خاطرنشان کرد: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر استان، در حال حاضر مابقی محورهای باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.

 

وی گفت: در شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده در محورهای فارس نسبت به روز قبل 6 درصد افزایش را نشان می‌دهد و سهم وسایل نقلیه سنگین در ترددها 14 درصد بوده است. اوج تردد بین ساعات 7 الی 8 در محور مرودشت - شیراز و کمترین تردد در محور لامرد - لار بین ساعات 19 الی 20 ثبت شده است.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار