دیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس با اشاره به برنامه سینماها در ماه رمضان گفت: ۵ فیلم جدید برای اکران در سینماهای شیراز انتخاب شده است.
کد خبر: ۷۴۴۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱ 14 May 2019

تابناک فارس به نقل از تسنیم:رسول شهابیان با اشاره به برنامه سینماها در ایام ماه رمضان اظهار داشت: فیلم‌های سامورایی در برلین، نبات، وکیل مدافع، تولدت مبارک و خانه دیگری برای اکران در این ماه انتخاب شده که در حال حاضر فیلم سامورایی در برلین در سینما ایران اکران می‌شود.

وی گفت: فیلم "سامورایی در برلین" فیلمی به کارگردانی و نویسندگی مهدی نادری و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفاری است. یک کمدی اجتماعی است که در ایران و آلمان ساخته شده است، این فیلم قصه گروه 3 نفره‌ای را روایت می‌کند که در راس آن‌ها جمشید سامورایی با بازی حمید فرخ نژاد قرار دارد.

شهابیان افزود: فیلم "خانه دیگری" به کارگردانی و نویسندگی بهنوش صادقی و تهیه‌کنندگی عباس اکبری داستان زندگی «مرجان» را روایت می‌کند که می‌بایست ظرف 10 روز، پولی را برای پدرش تهیه کند. او در طی این مسیر با موانعی روبرو می‌شود که زندگی زناشویی‌اش را نیز تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

 

مدیر امور سینمایی حوزه هنری فارس بیان کرد: فیلم "نبات" فیلمی به نویسندگی و کارگردانی پگاه ارضی و به تهیه‌کنندگی هوشنگ نوراللهی و یک ملودرام اجتماعی است که ترسیم روابط انسانی و عاطفی خانوادگی در آن مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: فیلم "وکیل مدافع" ساخته سلما بابایی فرزند شهید بابایی و ونداد دوشن است این فیلم در ژانر کمدی و با مضمون دفاع مقدس است و فیلم تولدت مبارک نیز به کارگردانی سمیه زارعی‌نژاد درباره کودکی کتابخوان به نام مریم است که متناسب با شرایط خانوادگی راه‌های جدید پیدا می‌کند.

شهابیان با بیان اینکه تغییر فیلم‌ها در دیگر سینماها هنوز مشخص نیست، گفت: در حال حاضر سینما سعدی تگزاس و متری شش و نیم را اکران می‌کند و پیشونی سفید 3 نیز بر پرده سینما شیراز قرار دارد.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس با بیان اینکه ساعات اکران فیلم‌ها در شیراز تغییری نکرده‌است، افزود: در سینما فلسطین زندانی‌ها و در سینما پیام نیز تگزاس اکران می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار