مدیر‌کل تعزیرات حکومتی فارس گفت: با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و ماموران نیروی انتظامی انبار انواع لوازم یدکی احتکار شده در شیراز کشف و احتکار کننده دستگیر شد.
کد خبر: ۷۴۴۲۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹ 13 May 2019

تابناک فارس به نقل از روابط عمومی اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان، علی مبشری در خصوص جزئیات پرونده کشف لوازم یدکی احتکار شده، گفت: گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) و مامورین نیروی انتظامی موفق به کشف انبار بزرگ لوازم یدکی احتکار شده در حومه شیراز شد .

وی ادامه داد: بررسی‌های اولیه حاکی از احتکار لوازم یدکی ایرانی به ارزش تقریبی 10 میلیارد ریال در این انبار بود که با توجه به اینکه انبار مذکور بدون هرگونه کد شناسایی بود این محل پلمپ و مالک انبار بازداشت شد .

این مقام مسئول با اشاره به تشکیل پرونده در این رابطه و ارسال به شعبه ویژه تخلفات احتکار تعزیرات حکومتی استان، افزود: در حال حاضر قرار وثیقه‌ای به ارزش ۱۵ میلیارد ریال برای متهم صادر شده و شعبه رسیدگی کننده نیز در حال بررسی و تحقیقات ‍بیشتر پیرامون موضوع است.

مبشری با بیان اینکه تعزیرات حکومتی در برخورد با محتکرین و اخلالگران اقتصادی هیچگونه اغماضی نخواهد کرد از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده کالای احتکار شده مراتب را به سامانه ۱۳۵ تعزیرات گزارش تا بلافاصله نسبت به بررسی موضوع اقدام شود.

برچسب ها: کالا ، احتکار شده ، شیراز ، کشف
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار