مدیر درمانگاه شهید مطهری با بیان اینکه در حال حاضر این درمانگاه برای میکروب‌شناسی معده و دیگر اعضای بدن هیچ آزمایش رایگانی انجام نمی‌دهد، از شهروندان خواست تا در این زمینه مراجعه نداشته باشند و در دام شایعات فضای مجازی قرار نگیرند.
کد خبر: ۷۳۴۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳ 15 April 2019

تابناک فارس به نقل از تسنیم:علی جنگجو با تکذیب کردن خبر رایگان بودن آزمایش در درمانگاه شهید مطهری اظهار داشت: ضروری است شهروندان اطلاع داشته باشند انجام هرگونه طرح مطالعاتی، آزمایشات و ارائه خدماتی که در هر مرکز رایگان باشد، در منابع رسمی مانند وب سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام می‌شود.

وی افزود: شهروندان باید اطلاع داشته باشند ارسال هرگونه خبر در فضای مجازی پیش از تایید مراکز معتبر نمی‌تواند صحت داشته باشد و بهتر است در صورت مشاهده خبرهای مشابه از صحت موضوع از طریق منابع رسمی مطمئن شوند.

مدیر درمانگاه شهید مطهری با اعلام اینکه این درمانگاه در طول سال با برخورداری از240 عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تعرفه دولتی خدمات فوق تخصصی به بیماران ارائه می‌دهد گفت: به طور میانگین ماهانه پنج هزار بیمار در مجتمع فوق تخصصی شهید مطهری و امام رضا(ع) خدمات فوق تخصصی دریافت می‌کنند که این مهم در کشور کم نظیر است.

 

جنگجو مراجعه جمعیت یک میلیون و 100 هزار نفری در سال در این مجتمع فوق تخصصی را برای دانشگاه علوم پزشکی شیراز ارزشمند دانست و گفت: تعداد کثیری از مراجعه‌کنندگان از شهرستان‌های این استان و همچنین از سایر استان‌های همجوار و حتی اقصی نقاط کشور هستند که با حضور در این درمانگاه‌ها خدمات تشخیصی و درمانی خود را دریافت می‌کنند.

وی گفت: براساس آمارها روزانه در حدود30 هزار نفر به این دو درمانگاه مراجعه می‌کنند که بیماران می‌توانند بدون حضور به کمک وب سایت دانشگاه و یا شماره تلفن‌های 36473888 و 36474640 و 36474140 و 36473990 نوبت پزشک خود را دریافت و اقدامات حسابداری را انجام دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار