رئیس اداره پیش بینی و صدور پیش آگهی های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی استان فارس گفت: سامانه بارشی شنبه و یکشنبه آینده (24 و 25 فروردین) آسمان استان را تحت تاثیر قرار خواهد داد که احتمال بروز سیلاب در این خطه وجود دارد.
کد خبر: ۷۳۳۶۹۹
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹ 11 April 2019

تابناک فارس به نقل از ایرنا:فرید اسماعیل زاده افزود: از اواخر جمعه 23 فروردین 98 سامانه بارشی از سمت غرب وارد استان فارس خواهد شد و طی شنبه و یکشنبه هفته آینده در این استان فعال خواهد بود.
وی ادامه داد: پیش بینی رگبار باران همراه با رعد و برق ،در برخی نقاط بارش تگرگ و وزش باد شدید در سطح این استان و سیلابی شدن مسیل ها بویژه در غرب ،مرکز و شمال فارس برای شنبه 24 فروردین 98 وجود دارد.
رئیس اداره پیش بینی و صدور پیش آگهی های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی استان فارس در ادامه گفت: یکشنبه 25 فروردین بارش باران همراه با رگبار و رعد و برق ،احتمال بارش تگرگ و وزش باد شدید موقتی بویژه در نواحی شرقی و جنوبی استان پیش بینی می شود.
اسماعیل زاده با بیان اینکه این سامانه بعد از ظهر یکشنبه در فارس تضعیف خواهد شد،افزود: به دلیل شدت و میزان قابل ملاحظه بارش ها و احتمال ایجاد آبگرفتگی و سیلاب توصیه می شود که ادارات و نهادها و همچنین شهروندان و ساکنین این استان تمهیدات لازم برای کاهش خسارت های احتمالی را بیندیشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار