به گزارش تابناک مازندران، شب گذشته مسابقات فوتبال جام ملت های آسیا با دیدار تیمهای امارات و بحرین آغاز شد که به تساوی انجامید . این رقابت ها از تاریخ 15 دی لغایت 12 بهمن به میزبانی امارات آغاز شد. این رقابت ها در چهار شهر ابوظبی، شارجه، دبی و العین و هفت ورزشگاه انجام می شود.
برنامه و نتایج کامل رقابت ها به شرح زیر است:
شنبه 15 دی
گروه A: امارات یک – یک بحرین؛ ساعت 19:30 ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی
یکشنبه 16 دی
گروه B: استرالیا- اردن ساعت 14:30، ورزشگاه بن زاید العین
گروه A: تایلند – هند؛ ساعت 17 ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
گروه B: سوریه – فلسطین (، ساعت 19:30 ورزشگاه شارجه
دوشنبه 17 دی
گروه C: چین – قرقیزستان، ساعت 14:30 ،ورزشگاه آل مکتوم دبی
گروه C: کره جنوبی – فیلیپین، ساعت 17 ، ورزشگاه شیخ خلیفه العین
گروه D: ایران – یمن، ساعت 19:30 ، ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
سه شنبه 18 دی
گروه D: عراق – ویتنام، ساعت 17 ، ورزشگاه زاید اسپورت دبی
گروه E:عربستان - کره شمالی،ساعت 19:30 ورزشگاه بن رشید دبی
چهارشنبه 19 دی
گروه F: ژاپن – ترکمنستان، ساعت 15:30 ، ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
گروه F: ازبکستان – عمان ، ساعت 18 ورزشگاه شارجه
گروه E: قطر – لبنان، ساعت 19:30 ، ورزشگاه بن زاید العین
پنج شنبه 20 دی
گروه A: بحرین – تایلند، ساعت 14:30، ورزشگاه آل مکتوم دبی
گروه B: اردن – سوریه، ساعت 17، ورزشگاه شیخ خلیفه العین
گروه A: هند – امارات، ساعت 19:30t ورزشگاه زاید ابوظبی
جمعه 21 دی
گروه B: فلسطین – استرالیا، ساعت 14:30، ورزشگاه مکتوم بن رشید دبی
گروه C: فیلیپین – چین، ساعت 17، ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
گروه C: کره جنوبی – قرقیزستان، ساعت 19:30، ورزشگاه بن زاید العین
شنبه 22 دی
گروه D: ویتنام – ایران، ساعت 14:30، ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
گروه D: یمن – عراق ، ساعت ساعت 17 ، ورزشگاه شارجه
گروه E: لبنان – عربستان، ساعت 19:30، ورزشگاه آل مکتوم دبی
یکشنبه 23 دی
گروه E: کره شمالی – قطر، ساعت 14:30، ورزشگاه شیخ خلیفه العین
گروه F: ژاپن – عمان ، ساعت 17 ، ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی
گروه F: ترکمنستان – ازبکستان (23 دی) ساعت 19:30 ورزشگاه مکتوم بن رشید دبی
دوشنبه 24 دی
گروه A: امارات – تایلند، ساعت 19:30 ، ورزشگاه بن زاید العین
گروه A: هند – بحرین، ساعت 19:30، ورزشگاه شارجه
سه شنبه 25 دی
گروه B: استرالیا – سوریه، ساعت 17 ، ورزشگاه شیخ خلیفه دبی
گروه B: فلسطین – اردن، ساعت 18 ، ورزشگاه محمدد بن زاید ابوظبی
چهارشنبه 26 دی
گروه C: کره جنوبی – چین، ساعت 17 ، ورزشگاه آل نهیان ابوظبی
گروه C :قرقیزستان – فیلیپین، ساعت 17 ، ورزشگاه آل مکتوم دبی
گروه D : ویتنام – یمن، ساعت 19:30 ، ورزشگاه بن زاید العین
گروه D : ایران – عراق، ساعت 19:30 ، ورزشگاه آل مکتوم دبی
پنج شنبه 27 دی
گروه F :عمان – ترکمنستان، ساعت 17 ، ورزشگاه محمد بن زاید ابوظبی
گروه F :ژاپن – ازبکستان، ساعت 17 ، ورزشگاه خلیفه العین
گروه E : عربستان – قطر، ساعت 19:30 ، ورزشگاه زاید اسپورت ابوظبی
گروه E: لبنان - کره شمالی، ساعت 19:30 ، ورزشگاه شارجه
یک هشتم نهایی
یکشنبه 30 دی
دوشنبه اول بهمن
سه شنبه دوم بهمن
یک چهارم نهایی
پنج شنبه 4 بهمن
جمعه 5 بهمن
نیمه نهایی
دوشنبه 8 بهمن
سه شنبه 9 بهمن
فینال
جمعه 12 بهمن