رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: معتقدیم سازمان نظام مهندسی در حال حاضر شرایط آشفته و نابسامانی دارد. این سازمان با 500 هزار عضو تاثیر بسزایی در اقتصاد، توسعه و اشتغال دارد.
کد خبر: ۶۶۵۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱ 10 October 2018

تابناک فارس به نقل از تسنیم: محمدرضا رضایی در توضیحاتی درباره مخالفت مجلس با ارسال گزارش کمیسیون متبوعش درباره بخشنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان به قوه قضاییه، گفت: بدنه کارشناسی بخش‌های دولتی و خصوصی صدها ساعت برای تهیه این گزارش کامل و متقن وقت گذاشت اما مجلس به دلیل مشارکت نکردن بخشی از نمایندگان در رای‌گیری انجام شد با ارسال این گزارش به قوه قضاییه مخالفت کرد.

نماینده مردم جهرم در مجلس از ارسال گزارش مذکور به کمیسیون اصل 90 قانون اساسی خبر داد و افزود: با مخالفت مجلس برای ارسال گزارش به قوه قضاییه، گزارش مذکور برای رسیدگی به کمیسیون اصل 90 قانون اساسی فرستاده می‌شود تا ایرادات کمیسیون درباره بخشنامه‌های وزارت راه و شهرسازی در حوزه قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان در این کمیسیون بررسی قضایی شود.

وی تاکید کرد: معتقدیم سازمان نظام مهندسی در حال حاضر شرایط آشفته و نابسامانی دارد. این سازمان با 500 هزار عضو تاثیر بسزایی در اقتصاد، توسعه و اشتغال دارد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار