استان فارس یکی دو سال است که در عرصه هندبال کشور جزو مدعیان شده است و بعد از قهرمانی بانوان هندبالیست لار در لیگ برتر و شرکت در مسابقات آسیایی حالا مرذان هندبالیست کازرون هم با نایب قهرمانی در لیگ برتر کشور مجوز حضور در لیگ آسیا را بدست کرفته اند تا هندبالیست ها بشوند افتخاری برای ورزش فارس.
کد خبر: ۶۰۵۸۱۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۰۲ 15 May 2018

به گزارش تابناک فارس:حال اما گفته شد که ممکن است بدلیل کمبود بودجه این تیم به مسابقات آسیایی اعزام نشود.

مدیر کل ورزش و جوانان فارس اما گفت با وجود اینکه هنوز بودجه ای به این اداره تخصیص نیافته است بصورت قرضی از فرمانداری کازرون هزینه این اعزام تأمین می شود.

ضمن عرض تشکر بابت تلاش برای اعزام این تیم اما واقعا استانی به وسعت و ثروت فارس باید گیر اینچنین مسائلی باشد؟

واقعا باید خجالت بکشیم حالا که فرصتی برای کسب افتخار و عرضه نام فارس در ورزش کشور و آسیا فراهم آمده(فرصتی که به ندرت پیش می آید) باید برای 600 میلیون تومان این در و آن در بزنیم.

رییس اداره ورزش و جوانان فارس گفت : این هزینه طبق درخواست اداره کل ورزش و جوانان فارس و با نظر مساعد استاندار، از محل اعتبارات اداره کل ورزش و جوانان فارس پرداخت خواهد شد.

وی گفت: به دلیل تخصیص نیافتن اعتبارات امسال اداره کل ورزش و جوانان، ممکن است این پول به صورت تنخواه یا قرض از فرمانداری کازرون پرداخت و سپس جایگزین شود.

تیم هندبال کازرون که فصل قبل نایب قهرمان لیگ برتر کشور شد، برای حضور در مسابقات باشگاه‌های آسیا، به ۶۰۰ میلیون تومان بودجه نیاز دارد که ۱۵۰ میلیون تومان آن وثیقه تعهد به شرکت در مسابقات و بقیه هزینه اعزام تیم است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار