اعضای شورای شهر شیراز با افزایش قیمت بلیط مترو شیراز از ۵۰۰ تومان به ۷۰۰ تومان با استفاده از کارت شهروندی موافقت کردند که در صورت تایید فرمانداری قابل اجرا است.
کد خبر: ۶۰۵۷۴۸
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹ 14 May 2018

تابناک فارس به نقل از تسنیم:بر اساس این مصوبه اگر شهروندان شیرازی برای تهیه بلیط از کارت شهروندی استفاده نکنند باید برای خرید بلیط بدون کارت که به صورت توکن است، هزار تومان پرداخت کنند.

علت افزایش هزینه قیمت توکن نیز به این خاطر بوده است تا شهروندان از کارت های شهروندی که به صورت الکترونیک تهیه شده است استفاده کنند.

در این نشست زمانی مدیرعامل سازمان قطار شهری شیراز اظهار داشت: قیمت بلیط مترو شیراز در سه سال گذشته ثابت بوده و پیشنهاد این سازمان برای تهیه بلیط 750 تومان بود که در کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر به 700 تومان کاهش یافت.

اسدلله حاجی با بیان اینکه استفاده از مترو برای جانبازان رایگان است گفت: شهرداری شیراز برای هزینه بلیط مسافران به ازای هر نفر سه هزار و 300 تومان هزینه به صورت یارانه پرداخت می‌کند.

 اعضای شورای شهر شیراز با یکی دیگر از لوایحی که از کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک مبنی بر برگزاری همایش مهندسی حمل و نقل و ترافیک در روز ملی حمل و نقل مصادف با 26 آذرماه 97 به صحن ارائه شده بود مخالفت کردند و برای بررسی بیشتر به کمیسیون مربوطه بازگشت.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار