رئیس پلیس راهور شیراز محدودیت ترافیکی در مسیر راهپیایی روز ۲۲ بهمن ماه را اعلام کرد.
کد خبر: ۵۶۳۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۳ 08 February 2018

تابناک فراس به نقل از باشگاه خبرنگاران: پلیس راهنمایی و رانندگی استان فارس محدودیت‌های ترافیکی پیش‌بینی شده برای ۲۲ بهمن ماه در شیراز را اعلام کرد.

سرهنگ موسوی رئیس پلیس راهور مرکز شیراز اعلام کرد: از نخستین ساعت‌های بامداد روز یکشنبه ۲۲ بهمن، در خیابان‌های مختلف منتهی به مسیر راهپیمایی، محدودیت‌هایی در تردد خودرو‌ها اعمال خواهد شد.

براساس این اعلام، مسیر اصلی از چهارراه ۱۵ خرداد تا میدان آزادی، ازسمت چهارراه گمرگ بطرف چهارراه پانزده خرداد، چهار راه سینما سعدی بطرف چهار راه پانزده خرداد، چهار راه خیرات مشیر بطرف پانزده خرداد، و از سمت تقاطع پوستچی، تقاطع زند ملاصدرا، چهار راه زند زند، دروازه سعدی و منشعبات زندشرقی و غربی بطرف میدان امام حسین و ازسمت میدان ارم میدان جام جم، تقاطع چنچنه، چهار راه باغ تخت و منشعبات، خیابان‌های مشکین فام، ابریشمی، پل و خیابان نشاط بطرف میدان و بلوارآزادی از مسیر‌هایی است که شامل محدودیت‌های ترافیکی خواهد بود.

براساس اعلام پلیس راهور استان فارس، محدودیت‌های پیش‌بینی شده برای مسیر اصلی از ساعت ۲۴ شنبه ۲۱ بهمن تا پایان مراسم راهپیمایی توقف هرگونه خودرو ممنوع است.

همچنین از ساعت ۶ صبح روز ۲۲ بهمن ماه، از تردد وسایل نقلیه موتوری و ... موتوری در طول مسیر راهپیمایی و مسیر‌های اعلام شده، ممانعت خواهد شد.

محدودیت‌ها برای تمام خیابان‌های اصلی و فرعی منتهی به مسیر اصلی راهپیمایی نیز وجود دارد لذا پلیس از شهروندان درخواست کرده است که برای حضور در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن، حتی‌الامکان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار