در هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال تیم برق جدید فارس به مصاف راه‌آهن تهران می‌رود.
کد خبر: ۵۵۱۵۱۸
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۰ 13 January 2018

تابناک فارس به نقل از تسنیم: در چارچوب هفته نوزدهم لیگ دسته اول فوتبال ساعت 14روز یک‌شنبه 24 دی‌ماه دو تیم برق جدید فارس و تیم قعرنشین راه‌آهن تهران به مصاف یکدیگر می‌روند.

این دیدار به میزبانی تیم راه‌آهن در ورزشگاه اکباتان تهران برگزار می‌شود. دیدار رفت این دو تیم یک بر صفر به نفع برق جدید فارس پایان یافت.

تیم برق جدید فارس در نیم‌فصل نخست نتایج قابل قبولی کسب کرد اما آنطور که مشخص است از دست دادن مهره‌های کلیدی در نیم‌فصل دوم در روند رو به پیشرفت این تیم تاثیر منفی داشته تا جایی که سرمربی جدید این تیم در اظهار نظری از دشواری صعود به لیگ برتر برای تیم برق آن هم با شرایط کنونی سخن به میان آورده است.

تیم برق جدید فارس تا اینجای کار با 8 برد، 7 تساوی، 3 باخت و کسب 31 امتیاز در رده چهارم جدول قرار دارند. این تیم در 18 بازی گذشته 17 گل زده و در مقابل 11 گل دریافت کرده است.

در مقابل تیم بحران‌زده و قعرنشین راه‌آهن تهران قرار دارد که با 3 تساوی، 15 شکست و کسب 3 امتیاز در رده هجدهم جدول قرار دارند. تیم راه‌آهن تهران در 18 بازی گذشته 6 گل زده و در مقابل 28 گل دریافت کرده است.

تیم برق جدید فارس که یکی از بهترین خط دفاع‌های لیگ را در اختیار دارد می‌تواند در مقابل خط حمله و خط دفاع ضعیف این تیم قعرنشین به راحتی میدان را در دست بگیرد و با کسب 3 امتیاز کامل این دیدار در جمع مدعیان باقی بماند.

تیم برق جدید فارس در صورت برد در این دیدار و با احتساب عدم نتیجه‌گیری تیم نساجی مازندران می‌تواند به رده سوم جدول برسد. تیم راه‌آهن نیز در صورت برد در این دیدار 6 امتیازی می‌شود اما همچنان در قعر جدول می‌ماند.

تیم‌های نفت مسجد سلیمان با 39 امتیاز، بادران تهران با 34 امتیاز و نساجی مازندران با 33 امتیاز در رده اول تا سوم جدول قرار دارند. تیم‌های شهرداری تبریز با 17 امتیاز، صبای قم با 10 امتیاز و راه‌آهن تهران با 3 امتیاز سه تیم انتهای جدول هستند.

نتایج قبلی تیم برق جدید فارس

تیم برق جدید فارس در هفته نخست لیگ دسته اول فوتبال کشور مقابل تیم ملوان بندرانزلی یک بر صفر مغلوب شد. در هفته دوم در دیداری خانگی مقابل راه‌آهن تهران قرار گرفت و در پایان با نتیجه یک بر صفر بر این تیم غلبه کرد و در هفته سوم مقابل شهرداری ماهشهر با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

این تیم در هفته چهارم رقابت‌ها یک بر صفر از سد شهرداری ماهشهر گذشت. در هفته پنجم نیز با نتیجه یک بر صفر اکسین البرز را پشت سرگذاشت و در هفته ششم مقابل مس کرمان بدون گل به تساوی رسید.

نارنجی‌پوشان شیراز در هفته هفتم با نتیجه 2 بر یک از سد صبای قم گذشتند. در هفته هشتم مقابل ماشین‌سازی تبریز یک بر صفر پیروز شدند و در هفته نهم مقابل تیم مدعی بادران تهران 2 بر صفر پیروز شدند.

تیم برق جدید فارس در هفته دهم مقابل تیم نساجی به تساوی یک بر یک دست یافت. در هفته یازدهم مقابل تیم فجر شهید سپاسی با گلی که به اشتباه به دروازه خود وارد کرد بازی برده را یک بر یک به پایان بردند.

این تیم در هفته دوازدهم مقابل تیم مس رفسنجان 2 بر یک پیروز شد. در هفته سیزدهم مقابل تیم صدرنشین نفت مسجد سلیمان به تساوی بدون گل رضایت داد و در هفته چهاردهم نیز مقابل تیم ایرانجوان بوشهر به تساوی یک بر یک رسید.

برقی‌ها در هفته پانزدهم مقابل آلومینیوم اراک یک بر صفر مغلوب شدند. در هفته شانزدهم مقابل گل‌گهر سیرجان 2 بر یک پیروز شدند. در هفته هفدهم مقابل خونه به خونه بابل به تساوی 2 بر 2 رسیدند و در هفته هجدهم مقابل تیم ملوان بندر انزلی به تساوی بدون گل دست یافتند.

 

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار