دکتر مسعودی گفت: جهت بررسی مشکلات بناهای تاریخی شهر و شهرستان از مدیر کل میراث فرهنگی وگردشگری استان دعوت به عمل می‌آید تا جلسه مشترکی جهت حل مسائل بناهای تاریخی نی‌ریز انجام گیرد.
کد خبر: ۵۳۳۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۲ 03 December 2017
تابناک فارس به نقل از هورگان: در ابتدای این جلسه لایقمند رئیس شورا پس مسائل و مشکلات شهر از جمله مشکلات مربوط به بناهای تاریخی خصوصاً مسجد جامع کبیر، قلعه اس پی آر، سرای فاتح، کاروان سرای سروی و... را مطرح نمود و مقرر گردید اقدامات لازم در زمینه حفظ این اماکن صورت پذیرد.

درادامه دکتر مسعودی ضمن دعوت به همدلی و وحدت مردم و مسئولان گفت: مسائل مرتبط با ایجاد درآمد پایدار شهرداری می‌بایست به طور جدی پیگیری گردد.

 وی اظهار داشت: برخورد با فساد اداری، شروع عملیات اجرایی روگذر تاپایان امسال، اصلاح ورفع مشکلات زیرگذر و برگشت عوارض معادن به شهرداری از جمله اقداماتی است که در دستور کار قرار دارد. 

نماینده مجلس در ادامه گفت: مکاتبات مهندس فرغت شهردار نی‌ریز در خصوص بهبود معیشت کارکنان شهرداری‌ها در قالب اعمال قانون مدیریت خدمات کشوری به این قشر خدوم در حال پیگیری می‌باشد.

دکتر مسعودی در پایان گفت: جهت بررسی مشکلات بناهای تاریخی شهر و شهرستان از مدیر کل میراث فرهنگی وگردشگری استان دعوت به عمل می‌آید تا جلسه مشترکی جهت حل مسائل بناهای تاریخی نی‌ریز انجام گیرد.

در این مراسم استقلال مدیر عامل سازمان حمل و نقل شهرداری ضمن بیان اقدامات انجام شده، شرایط جاری و مشکلات موجود، مطالباتی از نماینده محترم در ارتباط با کمک به رفع این موانع و مشکلات را مطرح نمود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار