رئیس كميته امداد امام خميني(ره) شهرستان کازرون از برگزاري جشن عاطفه ها در تمام مدارس و 30 مركز جمع آوري کمک های مردمی به دانش آموزان بی بضاعت در سطح این شهرستان خبر داد.
کد خبر: ۴۹۲۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰ 12 September 2017
تابناک فارس به نقل از کازرون نما:پرویز شفیعی با اعلام این خبر افزود: جشن ملي و سراسري عاطفه ها با رويكرد تامين نيازهاي دانش آموزان بي بضاعت و نيازمند برگزار مي شود.
وي در ادامه با اشاره به اينكه جشن عاطفه ها هرساله درتمامي نقاط كشور برگزار مي شود، گفت: امسال تمام مدارس و بيش از 30 مركز جمع آوري كمك هاي مردمي در سطح شهرستان کازرون ميزبان جشن عاطفه ها خواهد بود.
شفیعی مشاركت هاي مردمي را مهم ترين عامل پيشرفت برنامه هاي كميته امداد دانست و تصریح کرد: جشن عاطفه ها با همكاري كميته امداد، آموزش و پرورش، بسيج و صدا و سيما طي روزهاي 23 و 24 شهريورماه در سطح شهرستان و 19 مهرماه در سطح مدارس برگزار مي شود.
جشن عاطفه ها در تمامی مدارس و 30 پایگاه جمع آوری کمک ها برگزار می شود
رئیس كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان کازرون اضافه کرد: 1428دانش آموز تحت حمایت این نهاد می باشند که 364 نفر از آنها یتیم و چشم به راه كمك هاي مردمي درجشن عاطفه ها هستند.
شفیعی با اشاره به اینکه 15 هزار پاکت جشن عاطفه ها در بین دانش آموزان توزیع خواهد شد، اضافه کرد: سال گذشته بيش از 164میلیون تومان كمك هاي نقدي و غير نقدي و انتظامی در شهرستان کازرون جمع آوري و بین دانش آموزان نيازمند توزيع گردید.
شفیعی یادآور شد: تلاش مجدانه در کاهش آلام نیازمندان در موسم بازگشایی مدارس، آشنایی خیرین با فعالیت هاي فرهنگی و آموزشی کمیته امداد، ارائه خدمات افزون تر به دانش آموزان تحت حمایت و کمک هاي موردي به دیگر دانش آموزان نیازمند، اجراي طرح محسنین و حامی یابی براي دانش آموزان نیازمند و ترویج روحیه نوعدوستی و فرهنگ انفاق از اهداف برگزاری جشن عاطفه ها است.
جشن عاطفه ها در تمامی مدارس و 30 پایگاه جمع آوری کمک ها برگزار می شود
وی اعتماد مردمی به کمیته امداد امام را سرمایه ای ارزشمند برای این نهاد خواند و تاکید کرد: در سایه این اعتماد است که مردم و خیرین نیکوکار شهرستان کمک های نقدی و غیر نقدی خود را تحویل کمیته امداد می دهند تا در اسرع وقت به دست نیازمندان برسد. به همین منظور جلسه هماهنگی با مسئول گروه فرهنگی نردبان برگزار شد تا در روز عید غدیر درمحل بوستان مردانی جشنی جهت حمایت از دانش آموزان نیازمند با همکاری کمیته امداد برگزار و عواید آن به دانش آموزان اهداء شود.
شفیعی اضافه کرد: در این راستا جلساتی با معاون فرماندار و رئیس سازمان دانش آموزی برگزار و مقرر شد فرمانداری با کلیه نهادها، موسسات، ادارات و بانکها مکاتبه تا در این خصوص همکاری لازم داشته باشند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار