tabnakostan

زلزله شدیدِ گناوه فارس را هم لرزاند+ فیلم و عکس
زمین لرزه‌ ۵.۹ ریشتری پیش از ظهر روز یکشنبه 29 فروردین 1400 جنوب کشور را لرزاند
انقلابی عمل کردن تهدیدزداست
نماینده سپیدان گفت: غنی‌سازی۶۰درصدی اورانیوم پس از گستاخی احمقانۀ دشمنان مردم ایران نشان داد که انقلابی عمل کردن هم تهدیدزداست و هم قدرت‌آفرین. ‎
غنی سازی ۶۰ درصدی حق مسلم ماست
نماینده شیراز گفت: غنی سازی ۶۰ درصدی هم جز مزیت های منحصر به فرد پیش قراولان عرصه هسته ای کشور است و هم جز نیاز های ماست و این حق مسلم ماست که نیازهایمان را تامین کنیم.
آخرین آمار کرونا در فارس تا بیست و هشتم فروردین 1400
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: در 72 گذشته، 64 بیمار مبتلا به کرونا در فارس فوت کردند و آمار فوتی های فارس را به سه هزار و 639 نفر رسید.
معرفی نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری
نامزدهای احتمالی سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از سوی صداوسیما معرفی شدند.
بایدن خطاب به اسرائیل: از «وراجی خجالت‌آور» درباره ایران دست بردارد
رسانه‌های صهیونیستی جمعه شب گزارش دادند دولت بایدن به اسرائیل اعلام کرده است که از «وراجی» درباره خرابکاری در تاسیسات هسته‌ای ایران دست بردارد.
ده سال قبل هم می‌توانستیم اورانیوم ۶۰ درصد تولید کنیم
نماینده کازرون ‏تاکید کرد که از ۱۰ سال قبل توانمندی تولید اورانیوم با غنای ۶۰ درصد وجود داشت.
رئیس‌جمهور درک درستی از توانمندی‌های کشور ندارد
نماینده شیراز با بیان اینکه رئیس‌جمهور درک درستی از توانمندی‌های کشور ندارد، گفت: تمام تمرکز و فکر و ذهن رئیس‌جمهور به بیگانگان گره خورده است و حکایت روحانی این است که «آنچه خود داشت، ز بیگانه تمنا می‌کرد».
دوباره چوب حراج بر منافع ملی کشور نزنید/ انسان عاقل از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود
نماینده شیراز در واکنش به سخنان محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه که امروز در توییتی بر" رد مذاکرات فرسایشی و مذاکره برای مذاکره" تاکید کرده بود، اظهار داشت: امیدواریم تحت القاب و عناوین مختلف، دوباره چوب حراج بر منافع ملی کشور زده نشود.
گفت‌وگوهای پشت پرده برجامی از سر گرفته شد
سخنگوی کاخ سفید شامگاه چهارشنبه (به وقت واشنگتن) به گفت و گوهای غیرمستقیم بین تهران و واشنگتن برای احیای توافق هسته‌ای روز پنجشنبه در وین اشاره کرد.
طولانی‌ترین جنگ امریکا به پایان می‌رسد
رئیس جمهوری آمریکا گفت: من مسئولیت خروج از نیروها را به رئیس جمهوری دیگری موکول نخواهم کرد. اکنون زمان پایان دادن به طولانی ترین جنگ آمریکا و بازگرداندن نیروها به خانه‌هایشان است.
نماز جمعه در هیچکدام از شهرهای فارس برگزار نمی‌شود
مدیر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان فارس گفت: نماز جمعه این هفته 27 فروردین در هیچکدام از شهرستان ها و شهرهای استان فارس از جمله شهر شیراز اقامه نخواهد شد.
نارضایتی خود را با شرکت نکردن در انتخابات نشان ندهید
نماینده سپیدان گفت: عدم مشارکت در انتخابات عینا همان چیزی است که دشمن می خواهد، هیچ گاه با شرکت نکردن در انتخابات نمی‌توانیم به کمبودها و کاستی ها رسیدگی و آن ها را حل کنیم، باید با حضور و مشارکت پر رنگ در این عرصه و با انتخاب صحیح بر اساس معیارها و شاخص هایی که مقام معظم رهبری پیش از هر انتخابات مشخص می فرمایند نسبت به انتخاب فردی کارامد، مفید و مردمی اقدام کنیم تا ان‌شاءالله در کنار هم شاهد رفع مشکلات باشیم.
آخرین آمار کرونا در فارس تا بیست و پنجم فروردین 1400
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز با اعلام جان باختن ۴۲ هم استانی دیگر در اثر این بیماری طی ۴۸ ساعت گذشته تاکنون، مجموع جان باختگان ناشی از کووید ۱۹ از ابتدای شیوع بیماری تا کنون را سه هزار و ۵۷۵ نفر اعلام کرد.
خداروشکر که تحریم هستیم
نماینده فسا گفت: اقتصاد کشور بیمار است و یک روز در خودرو و ارز و روز دیگر در مرغ و روغن این مشکلات را داریم؛ لذا نگاه ما به اقتصاد، نگاه درستی نیست اما خدا لطفی کرده که همه مشکلات را به گردن تحریم‌ها می‌اندازیم در حالی که بخشی از این وضعیت، به نحوه مدیریت ما باز می گردد.
مردم از دولت حرف شنوی ندارند
نماینده شیراز با اشاره به خیز چهارم کرونا در کشور و مدیریت و مواجهه دولت با مردم در این زمینه گفت: مردم دیگر از تصمیمات دولت حرف شنوی ندارند. 
دزد ناشی به کاهدان زده/ از کار افتادن هزاران سانتریفیوژ تکذیب می شود
نماینده شیراز گفت: اخلال سطحی‌ که در یکی از واحدهای نطنز ایجاد شد تنها به بخشی از واحدهای نیرو رسانی این تاسیسات خسارت وارد کرد. او اضافه کرد: ایجاد نوسان برق منجر به بازنگری مجدد سانتریفیوژها خواهد شد و سانتریفیوژها در حال بررسی هستند اما از کار افتادن هزاران سانتریفیوژ طبق بررسی های ما کاملا تکذیب می شود.
سانتریفیوژ را می‌شود جایگزین کرد؛ ولی‌ انسان را نه
نماینده کازرون گفت: معیشت مردم وقتی به خطر می‌افتد که نخبه ما مفت به دست خارجی‌ها می‌افتد.سانتریفیوژ را می‌شود جایگزین کرد؛ ولی‌ انسان را نه.
ابراز همدردی شما فایده‌ای ندارد
نماینده سپیدان گفت: ابراز نگرانی یا همدردی چه در حوزه بهداشتی و چه در حوزه اقتصادی و بازار سرمایه بدون برنامه های عملیاتی فایده ای ندارد.
کلید پیشرفتِ کشور تولید است
نماینده لارستان گفت: کلید پیشرفتِ ایران اسلامی، تولید است.تحقق این موضوع که مطالبه رهبر انقلاب در سال‌های گذشته و سال جاری از مسئولان و کارگزاران نیز است، نیازمند انجام اقدامات مهم و ضروری است. از این رو اخذ مجوزهای لازم در راستای رونق تولید برای حوزه انتخابیه در دستور کار قرار گرفته است.
پرطرفدارترین عناوین